Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kitap Özeti

+21
kertenkele
Mira_Gam
Heath__
stevierae
ilosh+
Zoey-Redbird
aychina
grupkaya
EriN**
Sağanak
dreameria
SeDa
basaq
Zoey_kızılkuş1
Genna
robertuğçe
erin_fragile**
ZoeY
MysTeRiouS MeLoDy
Spectre
Admin
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

Kitap Özeti - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 12:12 pm

ßnde sizin gibi şans eseri başladım seriye kitaplara bakarken işaret kitabının kapağında yazan ''Aşırı derecede bağımlılık yapan Vampir Serisi'' yazısı gözüme takıldı Eve gidip seriyi araştırdım sonrada kitabı aldım ve şimdi gece evi serisi favori serim oldu=)
http://www.geceevi.com
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 12:27 pm

her zamanki klasik aylık kitap alışverişlerim için gittiğim kitapçıda farkettim benimki de biraz şans eseri oldu asıl percy jackson ve olimposluları almak için gitmiştim ama bu kitap gözüme takıldı başta sadece birini aldım emin olamamıştım ama hemen sonra diğer iki kitabı da aldım ve bir haftada bitti bence kitap anlatımı içeriği her şeyiyle süper şimdi iyiki de almışım diyorum:))
kertenkele

kertenkele

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:44 pm

işaret çok sıkıcı geldi ama diger kitaplar süper;)
Miss.Cyrus

Miss.Cyrus

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 4:16 pm

Çok güzel bir seri iyi ki bulmuşum (:
güzel_iset

güzel_iset

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:10 pm

Twilight serisinden sonra bir vampir serisi beğenceğimi sanmıyordum hatta gece evi serisini gördüğüm halde almamıştım arkadaşlarımın ısrarı sayesinde aldım ve okudum bayıldım cheers ilk 2kitabını aldım aynı gün içerisinde tekrar kitabevine gidip 3.sünü aldım keşke biraz daha kalın olsalar yaa No
zoey_redbird

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:56 pm

bu kitap süper! Very Happy 1. kitabını1 günde okudum ve bayıldm. Şimdi 2. kitabını okuorum ve çok sürükleyicii..

açıkcası bu seriye hayran kaldım.. 9 tane kitap olcakmış seride diye duydum..

yakında 6. kittabı da çıkııo.. Smile

<3 study
aleyna su

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 8:07 pm

Kristin Cast, P. C. Cast; Çeviren: Sevinç Tezcan Yanar
Pegasus Yayınları;
İstanbul, 2009, 14 x 20 cm, 336 sayfa, Türkçe, Karton Kapak...

Önerin
Kitabı arkadaşınıza önerin.

kitap:
18,00 YTL

ENİ BİR HAYAT, YENİ BİR AŞK...

TÜM DÜNYADA GENÇLERİN TUTKUNU OLDUĞU YENİ BİR VAMPİR SERİSİ

“Yüzümü ona çevirdiğimden beri bu kitap beni kendine esir etti. Tamamıyla muhteşem. İŞARET, ateşli, karanlık ve eğlenceli.”

—GENA SHOWALTER, Yazar

”İlk paragraftan itibaren bağımlısı oldum. Kitabı bir çırpıda bitirdim.”

—MaryJanice Davidson, New York Times bestseller yazarı

Aşırı derecede bağımlılık yapan bir vampir serisi

--Romantic Times

On altı yaşındaki Zoey, İz Sürücü tarafından İşaretlendiğinde, eski hayatının geride kaldığını anlamıştı. Şimdi artık, arkadaşlarından ve ailesinden ayrılıp çalışması gereken tek dersin Vampir 101 olacağı Gece Evi’ne yerleşmek zorundaydı.

Aşk, İhanet, Gerilim ve Rekabet dolu Gece Evi Serisinin İlk kitabı İŞARET sizi kendisine esir edecek.

GECE EVİ’NİN KARANLIK VE BÜYÜLÜ DÜNYASINA DAVETLİSİNİZ

Kitap Özeti
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» 7. kitap burned