Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kitap Özeti

+19
JCey
Blair
Zoey-Redbird
Mira_Gam
aychina
busebeLen
ihateloren
**wampire**
basaq
Genna
ßéLL~
DammY
Spectre
tempted
LoVevampSs
ßtL
müge.edward
DYG
Admin
23 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:24 pm

Kitap Özeti Hunted1815460.th

What if the hottest guy in the world was hiding a nameless evil, and all he wanted was you? At the start of this heart-pounding new installment of the bestselling House of Night series, Zoey’s friends have her back again and Stevie Rae and the red fledglings aren’t Neferet’s secrets any longer. But an unexpected danger has emerged. Neferet guards her powerful new consort, Kalona, and no one at the House of Night seems to understand the threat he poses. Kalona looks gorgeous, and he has the House of Night under his spell. A past life holds the key to breaking his rapidly spreading influence, but what if this past life shows Zoey secrets she doesn’t want to hear and truths she can’t face?
Not:Kitabın Türkçe baskısı daha çıkmadı./Özetin Türkçe çevirisi Yakında eklenecektir.
[/center]
https://geceeviserisi.forum.st
DYG

DYG

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:26 pm

Alıntıdır.

Ya dünyadaki en seksi adam içinde isimsiz bir canavar saklıyorsa ve onun tek istediği sizseniz? En çok satanlardan Gece Evi Serisinin yürek hoplatan bu bölümünün başlangıcında Zoey'nin arkadaşları ona geri dönüyor ayrıca Stevie Rae ve kırmızı çaylak artık Neferet in sırrı değiller ancak beklenmedik bir tehlike ortaya çıkıyor. Neferet yeni ve çok güçlü eşi kalona yı koruyor ve gece evindeki hiç kimse onun ortaya çıkarabileceği tehlikenin farkında değilmiş gibi görünüyor. Kalona göz kamaştırıcı görünüyor ve gece evini kendi büyüsü altına alıyor. Eski bir hayat onun hızla artan etkisini engelleyebilecek anahtarı elinde tutuyor ama ya bu eski hayat Zoey'e duymak istemediği ve aslında yüzleşemeyeceği sırları gösteririse ne olacak?
müge.edward

müge.edward

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:09 pm

Teşekkürler (:
ßtL

ßtL

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:35 pm

saoL Smile
LoVevampSs

LoVevampSs

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 1:29 pm

teşekkürler Smile
tempted

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 10:45 pm

teşekkürler
Spectre

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 2:46 pm

Sağolun cheers
DammY

DammY

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:37 pm

ay paylaşım için sağol
ay heyecanlandım
ßéLL~

ßéLL~

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 11:00 pm

arkadaşlarıyla barışacağını tahmin etmiştim, neferet başta en sevdiğim karakterdi, keşke böyle olmasaydı. paylaşımlarınız için teşekkürler
Genna

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 10:25 pm

ßéLL~ demiş ki:
arkadaşlarıyla barışacağını tahmin etmiştim, neferet başta en sevdiğim karakterdi, keşke böyle olmasaydı. paylaşımlarınız için teşekkürler

katılıyorum afro
basaq

basaq

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 11:55 am

teşekkürler
vahşide arkileriyle barıştıki zaten
ben vahşinin 8 bölümünü daha okudummu ktp bitior
çeviriler sayesnde bi siteden
vahşi btnce avada başlarlar mrk ediorm
**wampire**

**wampire**

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 2:45 pm

basaq demiş ki:
teşekkürler
vahşide arkileriyle barıştıki zaten
ben vahşinin 8 bölümünü daha okudummu ktp bitior
çeviriler sayesnde bi siteden
vahşi btnce avada başlarlar mrk ediorm

vahşiyi hangi siteden okuduğunu söyleyebilir misin?? Question
ihateloren

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:50 pm

arkadaslar eğer kitapların ing. okumak isteyeniniz varsa internetten www.wattpad.com a girip bedava okuyabilirsiniz ben ordan okuyorum Very Happy
busebeLen

busebeLen

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 1:58 pm

Keşke vahşi bitsede okuyabiLsem.
Tabii bide önce yeni çeviri yapan site buLmam yada siteye üye oLmam Lazım. Suspect
Burdada çeviri yapamaz mıyız.!?
Hem siteye iLgi artar.!? lol!
**wampire**

**wampire**

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 2:05 pm

burda çeviri yapsak süper olurdu ama ben bi siteden okuyodum çevirileri vahşiyi bitirdim av ında ilk 6 bölümünü okudum ama şimdi siteye pegasus yayınlarından uyarı geldi bu siteyede uyarı gelirmi ki acaba?
busebeLen

busebeLen

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 2:09 pm

Evet ya. Keşke bende çeviriLeri klasör yapsaymışım biLgde. atardım buraya. Bence burayada geLir ama o zamana kadar okuma fırsatı yakaLarız. lol!
Ay çok çahaLım. afro
ÇevirebiLen ve benim gibi yeteneksiz oLmayan arkadaşları davet ediyorum. (sanki oturum açtım zuaa. Razz)
Uyarı geLdiği zaman siteye zarar veriyorLar mı.!?
aychina

aychina

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 3:38 pm

teşekkürler bilgiler için
Mira_Gam

Mira_Gam

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:18 am

arkadaşlar ben de başka bi siteden çevirileri okuyodum hatta vahşi bitmiş av' a geçmişti çevirmen arkadaşlar siteye her hangi bir zarar gelmedi uyarı yapıldı ve hemen bütün çeviriler kaldırıldı pegasus da bi yerde haklı ama yine de bu çoğu sitede olan bi şey kitabın orijinali zaten çıkmıştı biraz da şansla alakalı daha önceki çeviriler de hiç böyle bi şey olmamıştı Crying or Very sad No
busebeLen

busebeLen

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 12:33 pm

asLında eLinde çeviriLerin hepsi kayıtLı oLan bi ark varsa topluca koysun üyeler kaydetsin ve gecikmeden belirli süre içerisinde kaLdırsın.
Av dada aynısını yaparız.
zaten 5. kitap kasımda çıkacak. Beklerken çatlamak patlamak istemiyorum. Suspect
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 9:35 am

saolun paylaşımlar için =)
http://www.geceevi.com
Blair

Blair

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 9:47 pm

Arkadaşlar bende Vahşinn türkçesi var bilde kayıtlı ama steye kyp onlarıda yakmaylm bnce istien varsa slieblr ben atmaya çlışırım Wink Smile
JCey

JCey

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 12:54 pm

bence sitenin bi msn adresi olsa çevirileri msn den ekleyenlere gönderilir
hem bi sitede görmüştüm sitedikiler böyle chatleşiyodu (nasıl bütün gün açık duruyodu onuda bilmiorum)
bi kaç kişide msn adresinin şifresi falan olur (moderatörlerde mesela) rahatça hallederiz

kabul ederseniz de çevirileri faklı kişler bölüm bölüm yazarlar (tek bi kişinin yapabiliceğini sanmıyorum)

pek anlatma kabiliyetim yok ama anlatabildiysem ne mutlu bana!
http://evanescence.all-forum.net
w@mqir€crin

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:53 am

**wampire** demiş ki:
burda çeviri yapsak süper olurdu ama ben bi siteden okuyodum çevirileri vahşiyi bitirdim av ında ilk 6 bölümünü okudum ama şimdi siteye pegasus yayınlarından uyarı geldi bu siteyede uyarı gelirmi ki acaba?

sitenin adresini bana söyler misiniz?
mormyl

mormyl

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 10:47 pm

Av'n ne zaman çıkacağıyla ilgili birşeyler duydunuzmu ?
Mira_Gam

Mira_Gam

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:54 pm

mormyl demiş ki:
Av'n ne zaman çıkacağıyla ilgili birşeyler duydunuzmu ?

ekim'in sonlarına doğru diye biliyorum

Kitap Özeti
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» 7. kitap burned