Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kitap Özeti

+12
emotion...
nightstorm
JCey
SeDa
EriN**
Sağanak
basaq
Genna
stevie rae
ZoeY
MysTeRiouS MeLoDy
Admin
16 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:14 pm

Kitap Özeti Kpegasus2461213051

Kitabın Adı: İhanet
Yazarı: P.C Cast-Kristin Cast
Orjinal Adı: Betrayed
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Baskı Tarihi: Haziran,2009
Sayfa Sayısı: 352
Fiyatı: 12,38 TL

Kışkırtıcı bir ihanet, şaşırtıcı bir tehlike...
Gece evi serisinin büyüleyici ilk kitabı işaret’ten sonra ihanet kitabında da heyecan artarak devam ediyor

Zoey için Hayat harika bir şekilde akıp gitmektedir. O sonunda vampir tanrıçasının ona verdiği büyük güçlerle barışık hale gelmiştir ve okulun bir parçası olduğunu içtenlikle hisseder. Fakat ardından hesapta olmayan bir şey gerçekleşir: Küçük yaştaki çocuklar öldürülür ve bütün deliller Gece Evi’ni işaret etmektedir. Zoey kendisini eşsiz kılan yeteneklerin sevdiklerine karşı bir tehdit unsuru olabileceğini anlar

GECE EVİ SERİSİ’NİN İKİNCİ KİTABI İHANET SİZİ ESİR EDECEK

“Karanlık vampir dünyasında geçen olağanüstü etkileyici bir macera.”
—Romantic Times BOOKreviews

“Son zamanların en iyi gençlik romanı. Sosyal bir dışlanmış olmanın ve dostluğun muhteşem güzelliğini gösteriyor.”
—The Beltane Papers

Gece Evi serisinin ikinci kitabı İHANET ürkütücü, seksi, güzel, şaşırtıcı ve müthiş heyecanlı.
[b]
https://geceeviserisi.forum.st
MysTeRiouS MeLoDy

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 1:15 pm

Alacakaranlık'tan sonra kendimi boşlukta hissetmiştim, "tatilde sıkılırsam?" soruma çok güzel deva oldu. İşaret'le başladım hemen ardından buna geçtim. Ara vermeden okuyup hızla bitirdiğimi gördüklerinde şaşırıyor evdekiler.. Ama elde değil, yazarların kaleminden bu derece güzel çıkınca..
ZoeY

ZoeY

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:24 pm

MysTeRiouS MeLoDy demiş ki:
Alacakaranlık'tan sonra kendimi boşlukta hissetmiştim, "tatilde sıkılırsam?" soruma çok güzel deva oldu. İşaret'le başladım hemen ardından buna geçtim. Ara vermeden okuyup hızla bitirdiğimi gördüklerinde şaşırıyor evdekiler.. Ama elde değil, yazarların kaleminden bu derece güzel çıkınca..

Aynen=D Bende alacakaranlık okuruyum..Bu tür fantastik öyküleri de sevioyurm..
Ablam çok fazla kitap okuyan bi tip değildir ama ben bu seriye başlayıp kısa sürede türkçe çevirileri bitirince merak edip okudu ve tbii beğendi Smile
stevie rae

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 4:04 pm

arkadaslar buu konuştuklarınıza 3. ortak çıktı =)
ben alacakanlıktan sonra hiçbir şey beğenmem sanıyodum ama bunlar da çok güzeldi.
işaret ve ihaneti okudum.3ü almadım daha ama şafak vaktini 2.ye okudum=)
bişiy sorucam: bunların 4. kitabı ne zmn çıkıcak
Genna

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 5:22 pm

stevie rae demiş ki:
arkadaslar buu konuştuklarınıza 3. ortak çıktı =)
ben alacakanlıktan sonra hiçbir şey beğenmem sanıyodum ama bunlar da çok güzeldi.
işaret ve ihaneti okudum.3ü almadım daha ama şafak vaktini 2.ye okudum=)
bişiy sorucam: bunların 4. kitabı ne zmn çıkıcak

yanlış hatırlamıyorsam eylüldeydi ama ben o kadar bekleyemem ing. ni alcam bu hafta =D
basaq

basaq

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 11:45 am

ktbı heryerde aradım
b
y
k mağazada bldm son 15 tl para nasıl alcktmki kitap 18 ytlydi ve ktpcı uzaktı eve gdp para al dön hesabı olamasdı
2 hafta sonra tesadüf gezerken soruuum dedm annem brdada yoktur dedi ama bldm
yine evden uzak yerdi ama annem vadı ynmda xD paramda vardı :d
Sağanak

Sağanak

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 10:17 pm

Kitapda İşaret'ten çok fazla alıntı vardı. İşaret'i okumadan okusaydım da bişey fark etmezdi. Ama gene de soluksuz okudum. Smile
EriN**

EriN**

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 3:01 pm

bu kitap bana işaretten daha heyecanlı geldi çok güzeldi Very Happy
stevie rae

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 3:36 pm

aynen yha..işaret te işte Nyx in yanına gelene kdr öldüm.sıkıcıydı
SeDa

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:21 pm

eet ya işaretten alıntılar vardı dediğiniz gibi sanki işareti okumdn ihaneti okuynlar için açıklama yapıodu gibi ama olsn güzeldi (:
JCey

JCey

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:50 pm

SeDa demiş ki:
eet ya işaretten alıntılar vardı dediğiniz gibi sanki işareti okumdn ihaneti okuynlar için açıklama yapıodu gibi ama olsn güzeldi (:

onu genelde serilerde yapıyolar. hatırlatma amaçlı sanırım Neutral
http://evanescence.all-forum.net
EriN**

EriN**

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 8:16 pm

evet haklısın aslında hatırlatmaları bir açıdan iyi unuttuğun şeyler olabiliyor ki gerçi bu gece evi serisinde pek rastlanmaz sanırım Very Happy herkesin
büyük bir heyecanla ve dikkatle okuduğu göz önünde bulundurulursa Smile
nightstorm

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 11:20 pm

bu kitapalara başlayışımın 5. günü ve suan 3. kitaba başladım merakıma yeik düşerek bi netten bakım dedım ama o ne resimler resimler ve kitapta yazan siteye bakınca tam bir hayal kırıklığı ağlıcam :'( bu sitede ki fotoların sahipleri acaba neye ve kime göre seçilerek oralara konmuş hayal kırıklığı yaşıyorum şuan.. ilk olarak kıtaptaki tasvirlerle alakaları yok bu kişilerin ya biri beni aydınlatsın bu kitapların filmi fln mı var ne bunlar böle soğudum artk kitaptan ama yine de merak ediorm..bu gördüklerimi zihnimden silip (ki imkansız gibi görünce dehşete kapıldım) kitba dvm etmeyi düşünüorm ama umarm başarılı olurum..
EriN**

EriN**

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 1:46 pm

bizde fotoğraflarını görünce hayal kırıklığına uğramıştık (bazılarında) bence bu kitabı bizden soğutmaz ve bence tasvirlerle alakalı olduğunu düşünüyorum Very Happy mesela
erin sarışın ve mavi gözlü çok güzel bir kız olarak tasvirli sitedeki karakteride öyle hatta kitaptaki ikizide onun tam tersi olarak tasvirli oda koyu tenli brinin fotosu bence tasvirlere uygun Very Happy
emotion...

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 1:39 pm

bende alcakaranlık serisinin tüm kitaplarını okudum. ondan sonra hiç bir kitap hoşuma gitmez die düşünmüştüm am bunlarda çokk güzel. Smile
GECE EVİ vS aLACAKARANLIK

GECE EVİ vS aLACAKARANLIK

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:35 pm

Arkadaşlar ben alacakaranlığı annemden gizli okuyordum anladığınız gibi ben çok büyük sayılmam gece evini de gizli gizli arkadaşımdan alıp okuyorum

İnternetten İhanet yada Seçilmiş adlı kitapların tamamını bulabilirmyim arştırdım ma bulamadım bulanlar pm atabilirmi Question
vampire43

vampire43

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:50 pm

çok büyük sayılmam derken kaç yaşındasın merak ediyorum..

bu kitap işarete göre daha güzeldi.Evet tekrarlar gerçekten sıkıcı olabiliyor.Hafızası kuvvetli olmayan insanlar çok şanslı. ( yanlış anlamayın kötü bir anlamda söylemiyorum xD )

Bu kitabın bana büyük bir yararı oldu.Her zaman kötü davrandığım halde bana hala iyi davranan arkadaşlarımı biraz daha sevmemi sağladı.Arkadaşlığı çok güzel işlemiş.Düşünün bazı bölümlerde ağladım bile Smile
ßéLL~

ßéLL~

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 11:11 pm

vampire43 demiş ki:
çok büyük sayılmam derken kaç yaşındasın merak ediyorum..

bu kitap işarete göre daha güzeldi.Evet tekrarlar gerçekten sıkıcı olabiliyor.Hafızası kuvvetli olmayan insanlar çok şanslı. ( yanlış anlamayın kötü bir anlamda söylemiyorum xD )

Bu kitabın bana büyük bir yararı oldu.Her zaman kötü davrandığım halde bana hala iyi davranan arkadaşlarımı biraz daha sevmemi sağladı.Arkadaşlığı çok güzel işlemiş.Düşünün bazı bölümlerde ağladım bile Smile
stavie raenin ölümünde bn de ağladm Smile
vampire43

vampire43

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 2:59 pm

çok kötüydü ama etkisinden kurtulamadım Sad
aleyna su

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 8:51 pm

bence serinin bütün kitapları süperrrrrrrrrrrrrrrrr cheers
aleyna su

Kitap Özeti Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 8:53 pm

ama evet ben de steve reanın ölümüne çok ağladım sonra heathın ölümü beni çok sarstı umarı m he ath da geri dönnner

Kitap Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» Kitap Özeti
» 7. kitap burned