Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:

+28
aleyna su
Zoey & Erik
w@mqir€crin
güzel_iset
nyx_mel
grupkaya
-erin-
qsd
heath-muge
asi..5876
GECE EVİ vS aLACAKARANLIK
ßéLL~
Spec
Mira_Gam
kertenkele
zoey_erik_sena
aychina
redbird
Zoey-Redbird
stevie_rae
EriN**
Sağanak
NazEfron.
ZoeY
zoey_kızılkuş
erin_fragile**
LoVevampSs
müge.edward
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
loren
Misafir

Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:25 pm

oley be bende erik'i(hatta artık ona erika diyorum) pek sevmiyorum .ama sana şevkin kaçmasın diye demiyorum,starkında başına kötü bişey gelicek tabi stark mı erik mi tabi ki JAMES STARK
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:31 pm

ya kötü ama nasıl kötü ne kadar kötü...... eğer vahşideki olayı diyosan biliyorum ama daha kötü bi şey olmasın No ( Smile )
art?k st
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:35 pm

seni merak ettirdiğim için önce senden özür dilerim ve merakın geçsin diye yazim starkda stevie rae gibi ölüyo çaylakken hikaye aynı yani zoey buna yıkılıyomuş.not:kaynak yabancı siteler
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:42 pm

rahatladım orayı biliyodum çünkü zaten sonradan dirilicekmiş bunu duyunca nasıl sevindiğimi anlatamam cheers (not:kaynak yabancı siteler Smile o sitelere de binlerce kez teşekkürler)
stark
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:50 pm

şu anda bende rahatladım muhtemelen bundan sonra erik diye bi şey olmaz bildiğim kadarıyla stark 4. kitapta nakil oluyomuş we aynı zamanda kendisi erebusun oğullarındandır ayrıca 6. kitabın kapağında zoeyun sarıldğı kişide stark we arkalarından bakanda heath'miş.
Spec

Spec

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 12:44 pm

Seçilmişe kadar okudum ben ve bu durumda Erik olmalıydı bence. Yazık çocuk Zoey ne yapsa alttan alıyor. Böyle davranan biri var mıdır ki popüler ve yakışıklı ? Shocked
ßéLL~

ßéLL~

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 1:01 pm

bnce erik,
seçilmiş boyunca loren her geldiğinde zoeye küfrettim resmen!! o adama hiç ısınamadım ki zaten sonunda ne mal olduğu anlaşıldı

heath ile de gelecekleri yok yani o bi insan, en iyisi erikti ama zo o şansı kaybetti
unforgiv
Misafir

MesajKonu: given   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:19 pm

bence zoey ne erik ne de heath'i seçmeli.Yeni biri çıkmalı we onunla olmalı.Bi de loren olmasa kitabın hiç heyecanı olmazdı neferetle güç mücadelesi falan fistan bunlar klişe şeyler loren 3. kitabı pisliğin teki bile sürükleyen adamdı

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:44 am

Bencede Erık her zaman Loren zaten .... Heath ise dam. için düzeldi.bence Erik cheers
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:54 am

Banada sanki Erik'te biraz psikopatlık varmış gibi geliyo ya =S o çocukta bişyler çıkcak bence
asi..5876

asi..5876

MesajKonu: kesinlikle erik olmalıydı...   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:48 am

ben üç kitabıda okudum ve zoey in aç gözlülüğüne ve saflığın çok kızdım . seçimi kesinlikle erik olmalıydı çünkü erik zoey i gerçekten seviyordu ve bekliyordu.
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 11:06 am

Aslında Erik'te iyi olurdu evet ama hani Afrodit o seni sırf burda popülersin diye seviyo demişti hatırladınız mı? Ne biliyim afroditin dedikleri doğru çıktı sonuçta
asi..5876

asi..5876

MesajKonu: :)))   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:26 pm

ARKADAŞLAR 3. KİTABI OKUYUN VE ERİK İN ZOEY YÜZÜNDEN NE KADAR ÜZÜLDÜĞÜNÜ GÖRÜN.
Spec

Spec

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:47 pm

stevie_rae demiş ki:
Aslında Erik'te iyi olurdu evet ama hani Afrodit o seni sırf burda popülersin diye seviyo demişti hatırladınız mı? Ne biliyim afroditin dedikleri doğru çıktı sonuçta

Haklı olabilirsin aslında. scratch Hem Erik madem Afrodit'i sevmiyordu zamanın neden onunla çıktı ? Tek kelime.. Popülerlik Evil or Very Mad
heath-muge

heath-muge

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:20 pm

Zoey kimseyi haketmiyor.İlla birisi olucaksada ben Heathden yanayım Very Happy
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:04 pm

Evet haklısın ama Heath 'te biraz saf ya. Kayla'nın ona asıldığını falan anlamıyo. Saf mı ne bu çocuk Very Happy dimi ama arkadaşlar?
Ben çok sinir olmuştum o kız hep onun yanında olduğunu öğrenince hikayede.Siz kendinizi koyun.erkek arkadaşınıza sulanan en iyi arkadaşınız yada eski en iyi arkadaşınız hep çocuğun yanında=S ayy parçala yani o kızı Very Happy
asi..5876

asi..5876

MesajKonu: :)))   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 10:17 am

ERİK ZOEY İ AFRODİTE BENZEMİYOR DİYE SEÇTİ. Kİ ZATEN AFRODİTTEN NEFRET EDİYORDU
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:46 pm

Nefret ediyodu falan ama işi pişirmiş olmalarına ne demeli zamanında. Güya nefret ediyomuş hıh
qsd

qsd

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:54 pm

asi..5876 demiş ki:
ben üç kitabıda okudum ve zoey in aç gözlülüğüne ve saflığın çok kızdım . seçimi kesinlikle erik olmalıydı çünkü erik zoey i gerçekten seviyordu ve bekliyordu.

üzülüo tmmda çok pis de küfür edio...

bnce zoey heath'ı şeçmeli Very Happy
unforgiv
Misafir

MesajKonu: given   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 4:14 pm

heath erikten kat kat iyidir aralarındaki damga koptuktan sonra hatta zoeyun ne yaptığını bildiğine rağmen seni hala seviyorum diyomuş .var mı böyle delikanlı adam.erik heath yarısı bile olamaz.
go on heath!
-erin-

-erin-

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 5:53 pm

unforgiv demiş ki:
heath erikten kat kat iyidir aralarındaki damga koptuktan sonra hatta zoeyun ne yaptığını bildiğine rağmen seni hala seviyorum diyomuş .var mı böyle delikanlı adam.erik heath yarısı bile olamaz.
go on heath!

aynenn bencede kesinlikle heathi seçmelii böle aşk nerde warr??
grupkaya

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 11:02 pm

bence kesinlikle Heath...
nyx_mel

nyx_mel

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 11:42 pm

Heath.. çünkü içlerinde en şirini bence heath Very Happy
stark
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:45 pm

heath de çok seviyo ama stark denen adamda ilk görüşte zoeya aşık oluyomuş.açıkçası kızın karar werme işi çooook zor olucak
güzel_iset

güzel_iset

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 10:44 pm

kesinlikle heath!!! daha ilk kitabında hayran olmuştum erik e uyuz olmuştum ve haklıymışımda sonradan nasıl sattı sinsi..loren ne kadar hainlik yapsada ben onun içinde bi iyilik görmüştüm Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: - Sayfa 2 Icon_biggrin

Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» ZOEY KİMİ SEÇMELİ?
» ZOEY KİMİ SEÇMELİ?
» Zoey Kızılkuş
» Sizce Nyx Rolünü Kim Oynamalı?
» Sizce tek kişi mi daha kolay kitap yazar iki kişi mi??