Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr

+9
Mira_Gam
zoey_erik_sena
ilosh+
Heath__
Zoey-Redbird
stevie_rae
Blair
busebeLen
**wampire**
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

kadro dolmadan önce oyuna başlayalım mı?
Ewet
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Vote_lcap60%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Hayır
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Vote_lcap40%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:01 pm

ama sadece siz bide erin bili-(o anda aklıma bişi geldi biz konuşurken yanımızdan Cole Clifton ve TJ. Howkins
geçmişti)'' Aman tanrım biz konuşurken yanımızdan Cole Clifton ve TJ. Howkins geçmiştiii''
http://www.geceevi.com
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:02 pm

zoey amn tanrımmm sana acıyorum
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:04 pm

ahh kes şunu shaunee uff ne yapıcam şimdi bn

En son Zoey-Redbird tarafından Salı Ağus. 25, 2009 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:05 pm

nasıl kesebilirim zooo amn tanrım yılın bombası bu olmalııı
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:06 pm

Ah Zoey nezmn tek eşliliğe geçiceksin
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:14 pm

Lanet olsun napıcam şimdi

En son Zoey-Redbird tarafından Salı Ağus. 25, 2009 1:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:16 pm

Shaunee yanımızdan gitmişti.Erik'in arkadaşlarına hesap sorucağından bahsediyordu bi yandanda
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:18 pm

''erikle konuşsam mı?''
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:19 pm

Şimdi konuşmamak en iyisi Zoey.Baksana belliki birşeye sinirlenmiş.Yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:21 pm

''haklısın o sinirlendiği şeyde bnmm!! napıcaz bn yemk yemkten (bu durumda nasıl yiyebilirdim ki) vazgeçtim sen yemeğini ye hobi salonunda buluşuruz''
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:08 pm

Saatler öncesinden Zoey'nin söylediği yere starbucks'a gitmiş bekliyordum
"Belki bu sefer beni gerçekten sevdiğini söyler" dedim umutla avucumda tuttuğum keskin cam parçasına bakarak
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:10 pm

starbucka girdim ve heathyi gördüm

''Selam Heath''
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:14 pm

Zoey'e sarıldım
"Herzamanki gibi müthiş görünüyorsun"dedim utanarak ve cebimden onun için beğendiğim gümüş taşlı tokayı çıkardım
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:54 pm

]''şey sende iyi görünüyorsun heath''diyerek kollarından sıyrıldım. ''ahh bu kolye çok gzl,Heathh''
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 3:31 pm

sana yakışıcağını biliyodum Zoey..Başbaşa olabileceğimz biyere gitmeye nedersin?
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 3:34 pm

''tamm nereye gidicez senin konuşmam gerek''
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 3:52 pm

ilerideki parka ne dersin?Bu saatte pek kimse olmaz
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 3:56 pm

''tmm ''dedim ve birlikte parka gittik bi banka oturdum.''heath şey artık bitmeli yani senle bn damgalandık ama görüşmessek eminim geçicektir artık görüşemeyiz sen bi insansın Heath bnse işaretlendim''
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:10 pm

"Yine mi benden ayrılmaya çalşıyorsun Zoey bizim ayrılmamız imkansız bunu sende biliyorsun"dedim gözlerimin yandığını hissederek
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:14 pm

''ahh yapma lütfen Heath dediğinim doğru olduğunu biliyorsun''gözlerinin dolduğunu gördüm ağlamamak için kendimi tutuyordum
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:19 pm

Elimde tuttuğum küçük cam parçasını çıkardım
"eğer senin benimle olmanı kanım sağlayacaksa buna hazırım"dedim avcumun içine derin bi çizik atarak
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:22 pm

''hayır yapma Heath'' o anda kanın kokusu nu aldım bir anda o lezzeti tatmak istedim ona doğru yaklaştım geri çekilmek istiyordum ama olmuyordu sonra onun kanını yalamaya bşladım
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:25 pm

Zoey'nin saçlarını okşuyodum biryandan gözlerimi kapatmış seni seviyorum diye mırıldanıyordum.
Bir anda bir çıtırtı duyuldu.Zoey hızla arkasını dönüp çalılıklara baktı
"Shaunee,Damien,Stevie!!!Sizin burada ne işiniz var!!"
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:30 pm

''Hey burada ne işiniz var sizin''dedim ve bir hışımla onların yanına gittim
ilosh+

ilosh+

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:37 pm

''ahhh size bunun kötü bi plan olduğunu söylemiştim'' diye fısıldadım ikizlere..onlarsa ağızları açık böm böm zoey'e bakıyolardı

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Gece Evi Profesörleri..
» Gece Evi Kuralları
» Alacakaranlık/Gece Evi
» gece evi serisinin ... yapılsın.
» Gece Evi Serisi için; Tanrıça Nyx