Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr

+9
Mira_Gam
zoey_erik_sena
ilosh+
Heath__
Zoey-Redbird
stevie_rae
Blair
busebeLen
**wampire**
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

kadro dolmadan önce oyuna başlayalım mı?
Ewet
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Vote_lcap60%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Hayır
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Vote_lcap40%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:39 pm

hey bna neden burada olduğunuz söyler misiniz? çok kızmıştım
http://www.geceevi.com
ilosh+

ilosh+

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:41 pm

'ıııı şey ikizler indirim olduğunu söyledi dedim' ama iğrenç bi yalan olduğu ortadaydı
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:41 pm

"Sanırım bizi gözetliyorlardı Zo" dedim biraz utanarak
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:43 pm

''farkındayım Heath'' çok çok sinirliydim''birini gözetlemenin yanlış olduğunu bilmiyomusunuz acabaa biri bna neden bni gözetlediğinizi anlatsa ii olur''
ilosh+

ilosh+

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:47 pm

'' şeyy biz sadece gerçekten ayrılıp ayrılmıycağını merak etmiştik '' değilmi dedim ikizlere onlarda suçlu suçlu kafalarını salladılar..''şey sanırım biz gitsek iyi olucak'' dedim ikizlere doğru sonra zo'e dönerek''okulda görüşürüz'' dedim çekinere zaten o da bize -sizinle okulda görüşücez - bakışını fırlatmıştı
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:52 pm

"sinirlenme gerek yok bebeğim.Benden ayrılamayacağını onlarda biliyorlar" dedim masum gülüşümle
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 4:59 pm

o tatlı masum gülüşü ile bana bakıyodu neyapacağımı bilemez halde ona sarıldım (neden bunu yapmıştımki) ona sarılınca gerginliğim uçup gitmişti
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:11 pm

stevie damien ve ikizim zoey ve heathten olabildiğince uzaklaşıyorduk.hepimiz gördüklerimizin etkisiyle resmen dilimizi yutmuştuk.sonunda kendimi topladım ve"heyyy ikiz.zoey heathın kanını içiyodu gördün dimiii!!!amn tanrım!!!" dedim.
ilosh+

ilosh+

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:23 pm

zoey'nin bunu yaptığına inanamıyorum!!! heath'in onu neden sürekli aradığını anlıyorum çünkü kanını içtikçe damgalanma güçleniyor ve Zoey'nin bir an önce işleri yoluna koyması gerek!
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:29 pm

heath a uzun süre sarıldıktan sonra bnde okula döndüm ikizler stevie ve damienla konuşmam gerekti onları televizyon izlerken buldum ''sizinle konuşmam gerek bnm odama gidip kıyafetimi deiştirmem lazım sizinle hobi salonundabuluşuruz'' dedim ve odama çıktım
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:32 pm

acaba zo bu yaptığını nası açıklayacak bizde o bu işi bitirmeye gidiyo zannediyoduk halbuki bizi kandırıyomuş o zavallı çocuğun kanını içmekten başka bişi yapmicakmış ahh yazık heathee zavallı çocukk"tmm "dedim ve erine hadi gidelim bakışı attım.
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:34 pm

kıyafetimi deiştirip hobi salonuna gittiğimde herkez merak ve endişe dolu gözlerle bna bakıyodu ''selam'' dedim aptalca bir gülümsemeyle
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:36 pm

zoey salona girdi ve selam dedi.acaba nası bi açıklama yapcaktı bizde selam dedik isteksizce ve zo konuşmaya başladı
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:37 pm

''ßakın siz herşeyi yanlış anladınız'' devam edecektim ki shaunee sözümü kesti
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:41 pm

zoey bakın siz herŞEYİ YANLIŞ ANLADINIZ DEDİ.NE NASI YANLIŞ AMLADIK YHAAA.SİNİRLE KONUŞMAYA BAŞLADIM"NASI YANLIŞ ANLADIK ZO SÖYLER MİSİN HE NASI YANLIŞ ANLADIK.BİZE BU İŞİ BİTİRCENİ SÖLEDİN VE GİTTİN OYSA SEN o zavalı çacuğu kandırıp kanını içiyodunn."sesim son söylediklerimin iğrençliğiyle sonlara doğru kısılmıştı.
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:42 pm

Hayır bakın bn bu işi gerçktende bitirmek için gitmiştim
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:44 pm

zoey bitirmek için ghittin ama bitirmedin aksine herşeyi b*k ettin!!
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:45 pm

heyy lanet olsun bna küfür etme shaunee
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:47 pm

ettiğin onca şeyin yanında bu küfür az kalır zoo bunun sende farkındasındır umarım ve ayrıca istediğim gibi küfrederim bunu sana sormam anladın mı beni!!
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:48 pm

heyy herşeyi bilmiyorsun shaunee ilk önce dinlee sonra ne diosan de tamm mı? Kendimi savunmaya çalışıyorum buradaa
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:50 pm

tmm zo seni dinliyorum ama bakalım bu yaptığın açıklama herşeyi telafi edecekmi??!!
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:55 pm

ßakın bn oraya bu işi bitirmeye gitmiştim Heathla bunun devam edemiyeceğini söledim o da bna eğer senin ''benimle olmanı kanım sağlayacaksa buna hazırım'' dedi ve bir anda cam parçasıyla avucunun içini kesti ve bnde kan şehvetine dayanamadım işte olay bu''
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:58 pm

off zonun gerçekten pek suçu yoktu ama hemn yelkenleri suya indirmek te olmazdı"zo bu herşeyi değiştirmez kan şehveti yaşıyo olabilirsin ama biz senin en yakın arkadaşınız bize böle olduğunu anlatabilirdin ."
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:59 pm

''şey bn özür dilerim size en kısa zamnda anlatıcaktım zaten''
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 9:01 pm

zo herşey olup bittikten sonra anlatmanın ne önemi var??

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr
5 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Gece Evi Profesörleri..
» Gece Evi Kuralları
» Alacakaranlık/Gece Evi
» gece evi serisinin ... yapılsın.
» Gece Evi Serisi için; Tanrıça Nyx