Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr

+9
Mira_Gam
zoey_erik_sena
ilosh+
Heath__
Zoey-Redbird
stevie_rae
Blair
busebeLen
**wampire**
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

kadro dolmadan önce oyuna başlayalım mı?
Ewet
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Vote_lcap60%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Hayır
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Vote_lcap40%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:25 pm

''tmm'' dedim hepsi dışarı çıktı sonra Heath a ''sen naptını sanıyorsun Heath'' dedim
http://www.geceevi.com
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:29 pm

Sanki gider gibi yapıp kapının deliğinden gözetlemeye koyulmuştuk.
"Birazda ben bakıyım Shaunee!!Ne konuşuyolar merak ediyorum"dedim kenara ittirirken Shaunee'yi
"Neymiş o merak ettiğin?"dedi Erik soğuk bir sesle. Br anda hepimiz yermizden sıçradık
"eee yok bişy Erik"dedim telaşla
"O olmayan şeyi bende görebilirmiyim"dedi hepimizi yana çekerek kapının deliğinden izlemeye koyulmuştu
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:39 pm

'' yapma zo biz birbirimizi seviyoruz''dedi ahh tanrım bu çocuk bni deli edicekk
''hayır heath buraya gelmemeliydin şimdi hemn gidiyosun hmde hemen''dedim sinirli bir şekilde
''ahh zo yapma buraya seni görmeye geldim''dedi
'' ama herşeyi berbat ettin Heath Neferet senin burada olduğunu anlasaydı ne olacağını düşünemiyorum bile''
'' Seni tehlike atmak istememiştim z''
''ama ama bunu yaptın ve şimdi buradan gitmen gerek''
''Tamam zo!! ama yine görüşücez Seni seviyorum'' dedi kapıyı açtığında karşımızda erik duruyordu aman tanrım işler iyice kötüleşiyorrr
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:41 pm

ikizz yüz yılın haberine hazır ol
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:44 pm

ölmek istiyordum Erik iğneliyici bakışlarla bna bakıyorduu Heath ise sinirli bir şekilde Erik e baktı ve''Bizi mi dinliyordun''dedi
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:50 pm

erik: '' asıl senin burda ne işin var ? Z neler olduğunu açıklıyıcak mısın ? hemen şimdi... '' sinirden patlamak üzereydi
Pek akıllıca bi hareket olmasa da söze karıştım.
'' Aranıza girmek gibi olmasın ama bu konuyu içeride halledebilir misiniz acaba? hani başka birilerinin de bu tartışmaya dahil olmaması için anlarsınız ya mesela NEFERET gibi.
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:06 pm

"Sana hiçbirşey açıklamak zorunda değil.Neden beni sevgilimle rahat bırakmıyorsun!!"dedim Erik'e sinirle
"Evet açıklayacak birşeyde yok"dedi Erik gözlerini kısıp Zoey'e ve oradan hızla ayrılmıştı
"Görüyorum ki bu baş belasından hala kurtulamamışsın Zoey..Gel konuşmamız gerek"dedim Zoey'i tekrar odaya çekerek
"Ve siz"dedim ikizlere ve Stevie'ye "en az Zoey kadar bende sinirliyim.Umarım bu dinleme olayı tekrarlanmaz"dedim ve kapıyı kapattım
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 4:00 pm

''Hey Heath bni çekiştirmeyi bırak zaten her şeyi berbat ettin burada olmamalıydın''
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:25 pm

"Sensiz yapamıyorum Zoey.Şu çocuğun sürekli senin yanında olduğunu bilmek beni delirtiyor!"dedim Zoey'e yaklaşıp
Sonra masum bir gülümsemeyle
"İzin ver gidelim burdan.Burda yaşamak zorunda değilsin"
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:28 pm

Heath böle birşey olmayacağını biliyorsun.ben buraya aitim
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:31 pm

"hayır Zoey.Sen bana aitsin bebeğim" dedim elini tutup kalbime koyarak
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:33 pm

Ahh Heath saçmalama insanlar bizim gibi işaretlilerden nefret ediyorlar
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:34 pm

Güzel işaretine dokundum.Sonra elim boynuna indi.
"Ozaman izin ver seni daha sık göreyim Zo"
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:37 pm

hayır dicektim ki vazgeçtim çnkü biliyordumki hyr deseydim konuşmamız uzun sürecekti ve biri bizi yakalayacaktı oyüzden''tamm Heath ama şimdi biri görmeden buradan gitt'' dedim
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:41 pm

Pekala Zo dedim sırıtarak son bir sarılıp öptükten sonra dışarı fırlamıştım kimsenin başının derde girmesini istemezdim.
5dk. sonra Zoey'in mesaj sesi duyuldu
"Seni şimdiden özledim Zo!"
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:45 pm

Ahh napacağım bn bu Heath ile sonra Heathye cvp yazdım
''Derse gitmem lazım Heath ßß''
Afrodit*

Afrodit*

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 6:27 pm

Madem Afrodit dolu Neferet olabilirim. Very Happy
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:11 pm

afrodit dolu ama afrodit olan arkadaşımız 1 haftaya kadar girmezse sen afrodit olabilirsin ama o zmna kadar neferetsin.bu arada mira gam kim?
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:12 pm

erin yani bana o teklif edildi
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:15 pm

şeyyy pardon ama erin doluydu blair die bi üye onu oynuyodu.
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:17 pm

bana naz(zoey_redbird) teklif etti ama bilmiyorum
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:20 pm

hmmm sen blairle bi konuş eğer o vazgeçerse sen olursun ama vazgeçmesse üzgünüm erinden başka boş yerlerde var bende erin sen ol isterim ama blaire önceden yeri vermiştim.sen blair ile konuş bence yerini sana verir çünkü uzun zamndır oyuna girmiyo oynamaya biraz gönülsüz gibi
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:23 pm

tamam ben naz bana teklif edince blair çıktı sanmıştım ben blair'den öğrenmeye çalışırım
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:24 pm

offf üzgünüm yhaaa
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 9:29 pm

Arkadaşlar kaç gündür yazmamışlar madem öyle rolü başkaları alır tabi.

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Alacakaranlık/Gece Evi
» Gece Evi Profesörleri..
» Gece Evi Kuralları
» gece evi serisinin ... yapılsın.
» Gece Evi Serisi için; Tanrıça Nyx