Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zoey Kızılkuş

+30
merwe
aleyna su
ahiyaazoey
Rubeus
betyl
heath-muge
Blair
Mira_Gam
ilosh+
aychina
stevie_rae
stevie rae
ahra
Courtney Love
Sağanak
erin_fragile**
SeDa
JCey
Erın Bates
Genna
zoey_ve_erik
DammY
MysTeRiouS MeLoDy
Spectre
robertuğçe
müge.edward
ice*enuw
dreameria
zoey_kızılkuş
Admin
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ilosh+

ilosh+

Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 3:05 pm

ve de tecrübeli oyuncular
Blair

Blair

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 7:31 pm

Evet umrm tecrübeli oyuncular seçerler ve tbyki dru dzgün bi ynetmen ...
yksa filmde dzide artık nesni yapıcaklarsa bşie benzemez ... (: (:
ilosh+

ilosh+

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:16 pm

Blair demiş ki:
Evet umrm tecrübeli oyuncular seçerler ve tbyki dru dzgün bi ynetmen ...
yksa filmde dzide artık nesni yapıcaklarsa bşie benzemez ... (: (:

%100 katılıyorum
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:23 pm

gerçektende bir filmde isim çok önemli sırf sevdiğim bi ünlü oynuyo diye gittiğim onlarca filmi hatırlıyorum eğer bu filmde de isim yapmış ünlüler oynarsa kesinlikle sevenlerini hüsrana uğratmaz zaten film konusu nedeniyle bence oldukça ilgi çekicek bi de ünlü oyuncular oynarsa kesinlikle devamı gelen filmlerden olur ve umarım filmle ilgili resmi adımlar en yakın zaman da atılır 4 gözle bekliyorum
heath-muge

heath-muge

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:09 pm

hiç böyle hayal etmemiştim daha küçük ve güzel olabilirdi...
betyl

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 4:12 pm

heath-muge demiş ki:
hiç böyle hayal etmemiştim daha küçük ve güzel olabilirdi...

kesinlikle ya... hayalimle uzaktan yakından hiçbir yerden alakası bile yok. kızın boyu dev gibi oysa Zoey öyle değil, bu kız yaşlı hem hiç uygun değil. Off beni koysalar daha çok uyardı. silent
Rubeus

Rubeus

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 10:13 pm

aynen 16 qıbı durmuo teyzem yasında nerdeyse :S:S
ahiyaazoey

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 7:52 pm

evet ztn belliki herkes aynı fikirde kimsenin hayalindeki erik ve zoeyle uyuşmuo bunlar Smile
ahiyaazoey

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 7:58 pm

arkadaşlar bu arada house of night series yani gerçek sitedeki resmlere baktıysanız eğer james stark değişmiş ve çook daha tatlı 6.kitaptaki kapaktaki bnce james Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
aleyna su

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:32 pm

bence de çok büyük gösteriyo değil 16 20 bile değildir bu göz var nizam var
merwe

merwe

MesajKonu: bencede   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 8:45 pm

hiç umduğum gibi deği bu çok büyük değilmi No
*Nyx

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 7:24 pm

Selam arkadaşlar.. Ya ben yeni üye oldum da siteyi fazla kurcalama vaktim olmadı pek. Bir şey soracaktım nereye sormam gerektiğini bilemedğimden buraya yazma gereği duydum Embarassed Bunlar filmde oynayacak kişiler değil mi? Very Happy Bir de film ne zaman vizyona girecrk ya bilgisi olan beni özel ya da buradan msjlayabilir mi? Rolling Eyes Bu arada resimler için teşekkürler. I love you
esra kızılkuş

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 10:18 pm

bunlar gerçek oyuncular deyil bunlar reklam için yapmışlar gerçek oyuncular daha belir lenmedi pc cast bizzat kendisi söyledi
munomi

munomi

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:25 pm

Resimdekiler tamamen hayal kırıklığı yaşatmış olabilir. Ben kitaptaki zoeyden bahsetmek istiyorum kesinlikle hiçbir erkeğin kıymetini bilmiyor ve çok eşli olması karakterine hiç yakışmıyor bir kişiyle birlikte olmalı ve sonuna kadar onunla gitmliydi. Tabi ki çok eşli olmasının merak uyandıran yönleri var örneğin kitabın sonunda ne olacağını hepimiz çok merak ediyoruz.........
bRfn

MesajKonu: Geri: Zoey Kızılkuş   Zoey Kızılkuş - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:29 pm

Bu zoey olamaz ya kız 17 yaşına girdi gerçi yabancılar türklerden farkLı olarak yaşlarından daha büyük görünüyorlar ama bu oldguundan fazla büyük görünüyor ya aşırı fazla hemde en az 20Li yaşlarında gibi umarım değiştirirler hiç yakışmamış Smile))

Zoey Kızılkuş
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:
» ZOEY KİMİ SEÇMELİ?
» ZOEY KİMİ SEÇMELİ?