Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erik Night

+18
aleyna su
hande-
hale-nicole
Zoey & Erik
heath-muge
Spec
vampire43
Miss.Cyrus
| ceMre |
ilosh+
zoey_erik_sena
Zoey-Redbird
aychina
ZoeY
Blair
Spectre
müge.edward
Admin
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
hale-nicole

hale-nicole

Erik Night - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Erik Night   Erik Night - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:23 pm

günaydınnn!!!
bundan bahsediyodur...!! xD
Erik Night - Sayfa 2 I151865_2erik-night
hale-nicole

hale-nicole

MesajKonu: Geri: Erik Night   Erik Night - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:52 pm

munomi

munomi

MesajKonu: Geri: Erik Night   Erik Night - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:44 pm

Lütfen yalvarıyorum biri bana cevap versin... Meraktan çıldırma üzereyim , şu an seçilmiş kitabının sonlarındayım ve erik night zoeyi terketti. Lütfen birisi bana ilerde zoeyle erikin barışıp barışmayacağını söyleyebilir mi? Barışmadılarsa zoey kimi tercih ediyor? CEVAP VERİRSENİ ÇOOK SEVİNİNRM (lütfeeen) Shocked Exclamation
rob_rumeysa

MesajKonu: Geri: Erik Night   Erik Night - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 11:46 am

walla erik cidden güzel bnce ama bn şimdi baştan çıkarılmışın ortalarındayım erikten ayrıldı şuan heat we stark war loren de öldü zaten kalona war bide ama onu sewmio o kötü bi melek neferetle beraber dünyayı ele geçirmeye uraşıolar ERİKTEN AYRILMASI BNCE BÜYÜK APTALLIK BNCE ERİK E GERİ DÖNMELİ WE EŞİ OLMALI haaa bu arada erikle tekrar barışıp geri ayrılıo seçilmişte küstüler ya snra barışıolar
enk

MesajKonu: Geri: Erik Night   Erik Night - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 5:10 pm

ben burnedi da okudum istdğnz soruları cevaplayablrm tam hatrlamdğm yerler olablr ama elmden geleni yaprıım:Derikten zoey ayrılmalrnda zoey afroditin eski haline dönşmeyebaşlıo.hatta afrodit zoeye ço şeye sahip oln ilerki zmnlarda bir sürtğe dönşr dio.snrada oda hem heath hem erik hem de hocasndan hoşlanmaya başlıo ve erik hocayla basıo ondan snra ayrılıolar tekrar barişiolar ama erik aşırı kısanç biri old. için yürümüo....
bRfn

MesajKonu: Geri: Erik Night   Erik Night - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:32 pm

Erik'i kitapta anlattığında çok etkilenmiştmm .. kafamdaki erik gbi hiç deill ama olsun gene de tipsz sayılmaz:d

Erik Night
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Heath mi\Erik mi
» Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: