Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?

+2
amaril
aleyna su
6 posters

hangi rol de oynamak isterdiniz ?
STARK
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap23%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
HEATH
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap15%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
ERİN
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap8%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
AFRODİT
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap31%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 31% [ 4 ]
SHUNEE
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap0%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ELLİOT
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap0%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
BECCA
 0% [ 0 ]
ERİK
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap8%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
DARRUS
 0% [ 0 ]
STEVE REA
FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_lcap15%FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
aleyna su

FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Empty
MesajKonu: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 9:22 pm

gece evinin filmi çekilse kabul eder miydiniz?hangi rolu kabul ederdiniz?ZOEY İ KOYMADIM ÇÜNKÜ KOYSAYDIM HERKES ZOEY OLMAK İSTEYECEKTİSmile
amaril

amaril

Nerden : denizin mavisinin ormanın yeşilinin birbirine karıştığı , hem vahşi hem sakin, yeri delecekmiş gibi yağmurları sel olup taşan, güneşle yıkanmış çimenleri zümrüt rengine bürünen bir yerden, TRABZON'dan !!! I LOVE YOU JACK !!!!!!

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 4:37 pm

tabiki, stevie raeyi seçerim Smile bence stevie rae güçlü bir rahibe oynayabilseydim kesin onu seçerdim
thaLia

thaLia

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 1:11 pm

erkek olsaydım kesinlikle stark olurdum ama afrodit'in güzelliği(sitedeki resim değil) ve sinsi tarzı yüzünden onu seçerdim
zoey_erik

zoey_erik

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 2:31 pm

[b][i]ben erik olmak istrdm çnkü zo gibi bir kız arkdşm var ve popülerim harka bi duygu flower
amaril

amaril

Nerden : denizin mavisinin ormanın yeşilinin birbirine karıştığı , hem vahşi hem sakin, yeri delecekmiş gibi yağmurları sel olup taşan, güneşle yıkanmış çimenleri zümrüt rengine bürünen bir yerden, TRABZON'dan !!! I LOVE YOU JACK !!!!!!

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 3:34 pm

zoey_erik demiş ki:
[b][i]ben erik olmak istrdm çnkü zo gibi bir kız arkdşm var ve popülerim harka bi duygu flower

bende erkek olsam erik olmak isterdim ama zoey gibi bi kız arkadaşım olduğundan değil kız önüne gelenle aldatıyo erik i baştan çıkarılmışta iyiki ayrıldılar ayrılmasalardı kim bilir daha ne işkenceler görecekti erik Smile
zoey_erik

zoey_erik

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 10:41 am

[quote="amaril"]
zoey_erik demiş ki:

bende erkek olsam erik olmak isterdim ama zoey gibi bi kız arkadaşım olduğundan değil kız önüne gelenle aldatıyo erik i baştan çıkarılmışta iyiki ayrıldılar ayrılmasalardı kim bilir daha ne işkenceler görecekti erik Smile
evet haklısn ama insanın zo gibi svglisi olmasıda gzl jocolor
amaril

amaril

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 1:34 pm

o da var bu devirde zoey gibi sevdiğine kendinden bile daha çok düşünen birilerini bulmak zor Smile
MiDniGht

MiDniGht

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:06 pm

ben zoey yada afrodit olmak isterdim...
afroditi seçmemin nedeni çok karmaşık bir karakter ve yavaş yavaş kendini belli ediyor....
gizemli olması etkileyici geliyor...
bRfn

MesajKonu: Geri: FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?   FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE? Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:21 pm

Erkek olsam stark seçerdim çnkü serinin devamında onla ilgili olaylar gelişçek gibi gelıo Very Happy fakat öle bi şansm olamdıgı içn Afrodit derdm onu oynamak eglenceli olrdu:d

FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erik Night
» 7. KİTAP BURNED(YANMIŞ)
» p.c cast film ile ilgili röportajı