Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seçilmiş

+4
vampirella
dreameria
ßtL
LoVevampSs
8 posters
YazarMesaj
LoVevampSs

LoVevampSs

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 5:43 pm

Seçilmiş ne zaman çıkıyor??
heath a?
Misafir

Seçilmiş Empty
MesajKonu: seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 2:52 pm

bildime göre 21 temmuzda tüm kitap raflarında yerini alcakmış ve eminimm!!
LoVevampSs

LoVevampSs

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:20 pm

teşekkürler Smile
ßtL

ßtL

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:09 pm

sonunda çıkıyor. sabırsızlanıyorum. gerçi birçok yayın evi gibi fazla bekletmiyorlar ve bu da biz okurlar açısından çok güzel oluyor.
dreameria

dreameria

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 6:30 pm

Amerikada 6. kitap(tempted) kasımda çıkıyormuş galiba türkiyede daha 3. kitaptayız.. Suspect
vampirella

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:55 pm

İŞARET'İN FİLMİ ÇIKACAKMI
ßtL

ßtL

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:56 pm

evet 3.kitaptayız ama bir ay arayla çıkmasıda güzel birşey diğer yayınevlerinde okuduğum serilerde beklemekten sinir olmuştum ama bunda beklettikelri süre fazla değil bence
vampirella

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:59 pm

süper bişi ozmn
DYG

DYG

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 7:47 pm

Merakla beklediğimiz ''Seçilmiş'' raflarda cheers

Karanlık Güçler Gece Evinde iş başındalar ve Zoey Kızılkuş'un maceraları gizemli bir dönemece geliyor. En yakın arkadaşı Stevie Rae bir yaşayan ölü ve insanlığına sıkıca tutunmak için çabalıyor. Zoey 3 erkek arkadaşa sahip olarak kendini oldukça beklenmedik ve nadir bir durum içinde buluyor. Bu hassas dengede onun kan tutkusu bu işi sosyal bir felakete dönüştürüyor. Tam da işlerin daha da zor olamayacağının düşünüldüğü anda vampirler ölmeye başlıyor, gerçekten ölmeye. İnanç insanları vampirlerle yan yana yaşamaktan sıkılmaya başlamış gibi görünüyor ama Zoey ve arkadaşlarının sıklıkla farkettikleri gibi, işlerin nasıl gerçekleştiği gerçeği nadiren etkiliyor...
LoVevampSs

LoVevampSs

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:18 pm

seçilmiş raflarda mı ???
ßtL

ßtL

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:31 pm

21 temmuz da
ice*enuw

ice*enuw

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 3:24 pm

Arkadaşlar burası anket yeri!! Mad
erin_fragile**

erin_fragile**

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 1:49 am

dreameria demiş ki:
Amerikada 6. kitap(tempted) kasımda çıkıyormuş galiba türkiyede daha 3. kitaptayız.. Suspect

Ben şunu bir türlü çözemedim :S
Bütün serilerde itap sayısı olarak 5 gösteriliyor bu kouda güzel bilgi sahibi olan varsa..?
Benimkide merak işte...Help..Sos..Yardım!!
MysTeRiouS MeLoDy

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 7:54 pm

Bütün serilerde itap sayısı olarak 5 gösteriliyor bu kouda güzel bilgi sahibi olan varsa..?

Hayal gücün ne kadar genişse ve ucu ne kadar açık noktalamışsan seriyi o şekil devam edebilirsin. Ve bizim yazarlarımız da aynen o biçim almışlar kalemleri ellerine ve bakmışlar istek çok, bütünlemeye uymayalım diyip kendilerine has bir tarz ile hem de bizim de gönüllerimizi biraz daha hoşnut ederek devam kararı almış. Bence gayet iyi... Ve dil açısından öyle ama ülke olarak bi fark yok, arkadaşım. O "Tempted" dediğin sadece Amerika'da çıkmaz. Bir çok yerde çıkar ve dağıtılır. Şahsen ben Türkiye'ye gelir gelmez kendi dilinde (ingilizce) alıcam. Türkçesini bekleyemeyecek kadar bağlandım, napalım. İngilizcemize de bi katkısı olur en azından...

Kalın sağlıcakla...
erin_fragile**

erin_fragile**

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:32 pm

MysTeRiouS MeLoDy demiş ki:

Hayal gücün ne kadar genişse ve ucu ne kadar açık noktalamışsan seriyi o şekil devam edebilirsin. Ve bizim yazarlarımız da aynen o biçim almışlar kalemleri ellerine ve bakmışlar istek çok, bütünlemeye uymayalım diyip kendilerine has bir tarz ile hem de bizim de gönüllerimizi biraz daha hoşnut ederek devam kararı almış. Bence gayet iyi... Ve dil açısından öyle ama ülke olarak bi fark yok, arkadaşım. O "Tempted" dediğin sadece Amerika'da çıkmaz. Bir çok yerde çıkar ve dağıtılır. Şahsen ben Türkiye'ye gelir gelmez kendi dilinde (ingilizce) alıcam. Türkçesini bekleyemeyecek kadar bağlandım, napalım. İngilizcemize de bi katkısı olur en azından...

Kalın sağlıcakla...

Arkadaşım teşekkür ederim ama şunu bilmeni isterim buradaki herkes bu serinin isterse 20 tanede kitabı çıksın (ki umarım çıkar Very Happy) elbet Türkiyede geleceğini biliyordur ki zaten böyle bir saçmalık düşünülemez (5 kitapta çıkmış 6.cıya üşenmişler gibi).Ayrıca ister İngilizcesini al ister Türkçesini sana (ve diğer üyelere) sormuş olduğum soru bunun tam olarak ne olduğu-doğruluğu ve tabiki ne zamanTürkieye çıkacağı yönündeydi evet bazı sorularıma cevap verdin vee çok saol ama kullanış tarzın saçma-gereksiz ve küçük düşürücü idi.Belkide senin yapmaya çalıştığın bu değildi zaten bu kadar seviyesi yüksek bir sitede böyle saçma bir tartışma çıkarma niyetindede değilim ama çok gereksiz atlamışsın konuya :S
Ayrıca tekrar teşekkür ederim-tabikide herkes biliyordur resmi sitesinde bu açıklamayada yer verilmiş sen yinede bir şeyler öğretmeye çalıştığın için saol canım
MysTeRiouS MeLoDy

Seçilmiş Empty
MesajKonu: Geri: Seçilmiş   Seçilmiş Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 12:26 pm

Arkadaşım teşekkür ederim ama şunu bilmeni isterim buradaki herkes bu serinin isterse 20 tanede kitabı çıksın (ki umarım çıkar Very Happy) elbet Türkiyede geleceğini biliyordur ki zaten böyle bir saçmalık düşünülemez (5 kitapta çıkmış 6.cıya üşenmişler gibi).Ayrıca ister İngilizcesini al ister Türkçesini sana (ve diğer üyelere) sormuş olduğum soru bunun tam olarak ne olduğu-doğruluğu ve tabiki ne zamanTürkieye çıkacağı yönündeydi evet bazı sorularıma cevap verdin vee çok saol ama kullanış tarzın saçma-gereksiz ve küçük düşürücü idi.Belkide senin yapmaya çalıştığın bu değildi zaten bu kadar seviyesi yüksek bir sitede böyle saçma bir tartışma çıkarma niyetindede değilim ama çok gereksiz atlamışsın konuya :S
Ayrıca tekrar teşekkür ederim-tabikide herkes biliyordur resmi sitesinde bu açıklamayada yer verilmiş sen yinede bir şeyler öğretmeye çalıştığın için saol canım

Benim yazımda sadece bilgi verme amacı vardı ancak sen tutup küçük düşürücü ve saçma gereksiz olarak nitelediysen yardım ettiğim için (daha doğrusu edememiş de oldum sanırım bu yüzden yardım etmek istediğim için) kendime yanarım. Ama her neyse insanlık yapıp sorularınıza cevap vermeyi düşünmek hataydı, öğrenmiş oldum. Sonraki adımlarımı buna göre atarım.

Not:Sitenin kalitesini de görüyorum bu sayede(neyin nasıl anlaşıldığından)...

Sevgilerle...

Seçilmiş
1 sayfadaki 1 sayfası