Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kitap Özeti

+33
stevie_rae
Pati
f_kolik
Mira_Gam
ilosh+
The-Writer
redbird
zoey_erik_sena
shine_moon
qizem*
busebeLen
neferet
tomedwaRd
intera
**wampire**
SeDa
JCey
basaq
ßéLL~
ZoeY
DammY
Blair
zoey_babes
MysTeRiouS MeLoDy
Spectre
DnZ.CulleN
tempted
ice*enuw
ßtL
DYG
müge.edward
zoey_kızılkuş
Admin
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
-erin-

-erin-

Kitap Özeti - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:48 pm

ayhh çoq sabırsızlandımm yha çoq gsele bensiyoo hemn okumak istiyormmm Very Happy Very Happy
güzel_iset

güzel_iset

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:23 pm

Heath le arasındaki herşey bitiyormu? lanet loren iyiki öldü onun yüzünden heath ten olduk en azından damgalandı diye görüşüyordu şimdi onuda kaybettik Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_neutral
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:55 pm

güzel_iset demiş ki:
Heath le arasındaki herşey bitiyormu? lanet loren iyiki öldü onun yüzünden heath ten olduk en azından damgalandı diye görüşüyordu şimdi onuda kaybettik Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_neutral

eğer heath taraftarıysan endişelenme Wink heath için hala ümit varmış av dayken zoey ile daha güçlü bi şekilde damgalanıyolarmış yani hala zoey in erkek arkadaşlarından biri ama erik için yolun sonu göründü diyebiliriz şu anlık heath ve stark var Smile
(kaynak: yabancı siteler bilgiler için sonsuz teşekkürler...)
güzel_iset

güzel_iset

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 8:48 am

Mira_Gam demiş ki:
güzel_iset demiş ki:

eğer heath taraftarıysan endişelenme Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_wink heath için hala ümit varmış av dayken zoey ile daha güçlü bi şekilde damgalanıyolarmış yani hala zoey in erkek arkadaşlarından biri ama erik için yolun sonu göründü diyebiliriz şu anlık heath ve stark var Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_smile
(kaynak: yabancı siteler bilgiler için sonsuz teşekkürler...)

öylemi ohh yaa sonunda Razz sadece heath olsun aşkımm ya çok tatlıı Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_biggrin
basaq

basaq

MesajKonu: Geri: Kitap Özeti   Kitap Özeti - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 9:55 pm

ne kitaptı ama demi
cevirililerle okumustum Very Happy
kitabı aldım ama Very Happy
okumadım aslında çevirileri okudugum icin
yinede hos ama mücadele olan kitaptı yine
sanırım pek hatırlamadıgımdan saçmalıyorum xD
ama stark ah ona bayılıyorum Very Happy

Kitap Özeti
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kitap Özeti