Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alacakaranlık/Gece Evi

+14
Gwenia
heath-muge
| ceMre |
ßéLL~
kertenkele
erin_fragile**
Afrodit*
Heath__
redbird
aychina
Zoey-Redbird
Blair
stevie_rae
ilosh+
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Alacakaranlık mı?Gece evi mi?
Alacakaranlık
Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_lcap13%Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_rcap
 13% [ 6 ]
Gece evi
Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_lcap37%Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_rcap
 37% [ 17 ]
İkisi de
Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_lcap50%Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_rcap
 50% [ 23 ]
Hiçbiri
Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_lcap0%Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 46

YazarMesaj
Heath__

Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 11:31 am

Kızlar sakin olun Very Happy tek erkeğim diye üstüme gelmeyin ben kızları anlamaya çalışıyorum : ))
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 11:54 am

xDD
http://www.geceevi.com
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 12:12 pm

yazık ya yüklenmeyin çocuğa Very Happy forumdan bi erkek var onuda elimizden kaçırmayalım Very Happy O bizim kıymetlimisss
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 12:14 pm

hklısın knk Very Happy
http://www.geceevi.com
redbird

redbird

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 1:58 pm

kork bizden heath affraid affraid affraid Very Happy
Heath__

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 2:05 pm

Tamam şimdi cidden korkmaya başladım Very Happy
redbird

redbird

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 2:21 pm

aaa ayıp ediosun sna kıyarız belki de,işin içinde heath var ayy What a Face
Afrodit*

Afrodit*

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 5:05 pm

Tercih yapmak zorunda kalırsam Alacakaranlık.ama kanu olarak çok farklılar. Biri aşk hikayesi diğeri bi kızn okul döneminde yaşadıkları ws.
erin_fragile**

erin_fragile**

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:57 am

Very Happy Very Happy ve Very Happy

1.Tabii ki Gece Evi

2.Aşık olma olayına geliyim Very Happy

Bence saçma! Very Happy Harbiden size de yazık Very Happy (Erkeklere yani)

Alacakaranlık'ı hayatında hiç kitap okumamış (kimse üstüne alınmasın) sırf Edward için okuyanlar daha çoğunluklla.

Edward'dan daha başka bir şey geldiğinde de bütün kızlar ona saracak öyle değil mi?

stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 11:21 am

Arkadaşlar kendimizi hiç kandırmayalım yok Edward gibiler bu dünyada yok yani.Yada var ama biyerde saklanıolar !!! Sad
kertenkele

kertenkele

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:40 pm

bir erkek olarak edward a ben bile özendim valla adam sadece kitaplarda olabilecek kadar mükemmel bi karakter olmuş=)
alacakaranlık ve gece evi serilerilerinide kıyaslamamk lazım bence ikiside kendi çaplarında süper kitaplar;)
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:29 pm

alacakarnlık mı gece evi mi bu sitede gece evi tabi ki de.bide edward cullen gibi var mıdır? bence vardır. çünkü bi insan dış görünüşü weya sahip olduğu güçlerle bi kahraman olamaz bu ancak yüreğinde war olabilecek bir şeydir
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:27 pm

bu arada kahraman derken iyi biri gibi bi şey kastetmiştim aklıma güzel bi sözcük gelmedi
Heath__

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:27 am

Bende kızlara bunu anlatmaya çalışıyordum arkadaşlar sağolun Very Happy
ßéLL~

ßéLL~

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 1:13 pm

alacakaranlık da güzel ama sırf aşk yani her taraftan aşk damlıyor resmen alacakaranlığı bitirdikten sonra yeni ayı okumak için pek sebep olmaz genelde çünkü bir "son" var

ama gece evinde ihanti bitirdikten sonRa stavie rae ye ne olucak bla bla diye seçilmişi de okumak istiyor insan, ayrıca pek çok konu var ama hmmm gece evi diyorum
| ceMre |

| ceMre |

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 8:49 pm

ya bnce alacakarnLık gece evinden çooookk farkLI ki bu fark kıyasLanamaz..
etrafta Robbert Pattinson'un harkuLade yakışıkLıLıından doLayı aLacakaranLıkçıyız öLüorz bitiorz die doLanan çok kişi war..
we bu da bni o ktpLarı defaLarca kez okumuş oLmama rağmen o seriden soğutıyo...
ayrıca erikLe edward kıyasLandıında bn kesnLkLe erik derim..
edward korumacı,kuraLcı we sırf beLLaya oLan iLgsnden doLayı jacob'dan nefret edeen tiksinen biri...
haLbuki erik samhain ritüeLinde heath'i korumak için kendini tehLikeye attı.. edwrd erikin yerni tutamazzzz
heath-muge

heath-muge

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:30 pm

Bence Gece Evii
Gwenia

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:27 pm

Tamam Gece Evii Serisi çok güzel ama yine de Alacakaranlık
gerçi ikisinin kıyaslanması yanlş
qsd

qsd

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:01 pm

Alaca karanlıkta qüzel tabi ama bnce Gece Ewi daha etkileyici...

Çünkü gece ewinde olaysız qeçen bi qün yok..Ayrıca basınıza neler qeliceqinide asla bilemezsniz..Hem alacakaranlıkta çabuk çoluqa çoçuqa karıstılarr Very Happy
nyx_mel

nyx_mel

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 3:43 pm

bence ikisi de çünkü ikisinin de konuları farklı o yüzden aralarında seçim yapmak doğru olmayabilir
güzel_iset

güzel_iset

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 8:53 am

alacakaranlık kadar güzel bir vampir serisi okuyabileceğimi düşünmüyordum bence ikiside olmalı ne kadar vampir konulu olsada olaylar tamamen farklı yeni bi bakış açısı kazandık hoş Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Lol
zoeyku??
Misafir

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:54 pm

bende ilk kitaptan alacakaranlık kadar etkilenmedim açıkcası ama ikinci kitapta sardı beni ve üçüncüdeyim şuan
en büyük düşmanı yakın arkadaşı olacak gibi sonunu merak ettikce elimden bırakamıyorum dördüncüde yanlız kalıyor oluşu içimi burktu doğrusu bakalım ne gibi olaylar karşısında yanlız kaldı kızılkuş......... What a Face
bRfn

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık/Gece Evi   Alacakaranlık/Gece Evi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:23 pm

Alacakaranlık beni bu kitap kadar etkilememişti o yüzden gece evi diyorum:)

Alacakaranlık/Gece Evi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Gece Evi Profesörleri..
» Gece Evi Kuralları
» gece evi serisinin ... yapılsın.
» Gece Evi Serisi için; Tanrıça Nyx
» Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr