Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr

+9
Mira_Gam
zoey_erik_sena
ilosh+
Heath__
Zoey-Redbird
stevie_rae
Blair
busebeLen
**wampire**
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

kadro dolmadan önce oyuna başlayalım mı?
Ewet
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Vote_lcap60%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Hayır
Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Vote_lcap40%Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
stevie_rae

stevie_rae

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:43 am

Zoey Stevie Rae'ye her nekadar kapıyı dinlediği için kızgın olsada onu bulmaya karar verdi ve kızlar her zamanki gibi tv nin karşısına geçmiş patlamış mısır yiyip spiderman'i izliyolardı
"Hey Zoey sanada yer ayırdım"dedim az önceki olayları hatırlayıp biraz utanarak
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:05 pm

''teşekkürler stevie'' dedim onlara kızgındım ama daha çok Erikle ne yapacağımı düşünüyordum ''BN şimdi napıcam Erik kesinlikle bnden ayrılmak isticektir blkide çoktan ayrılmışızdır ''dedim
http://www.geceevi.com
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 4:27 pm

Bir an önce gidip onunla konuşmalısın Z.Duyduğuma göre erkekler yatakhanesinde herkese sataşıyormuş
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:15 pm

''NEEE yatakhanedekilere mi sataşıyomuş hemn gidiyorumm''dedim ve hızlı adımlarla Erkeklerin yatakhanesine gittim. Erik dışarı çıkıyordu hmn peşinden gittim
'' Erik bni dinlemelisin''dedim
''Dinliyecek bişey yok Zoey sevgilinle konuşuyordun dimi'' dedi sinirle
''Yapma Erik anlatmama izin ver lütfen ''dedim gözlerinin içine bakarak kafasını ewt dercesine salladı
''Heath gizlice okula girmiş bni görmek için bnde ona gitmesini söylüyordum ki Neferetin sesini duyduk neferetin onu görmemesi için onu odada sakladık Neferet gidince onunla konuşuyordum ki siz zaten bizi izliyormuşsunuz'' dedim biraz sinirli bir şekilde
''şimdi suçlu ben mi oldum''dedi
''hayır'' dedim ''lütfen Erik biliyorsun Heath ile damgalı olduğumuz için böle davranıyorr'' dedim masum bir bakışla bni affetmesini istiyordum
''Tamam Zoey'' dedi
''barıştık mı'' dedim gülümseyerek
''ewt'' dedi sırıtarak ve bni öptü onun bni öpmesi hoşuma gidiyordu sonra geri çekilip''odama gitsem iyi olur sonra görüşürüz''dedim
''tamm sonra görüşürüz''dedi onunla barıştığım için çok mutluydum:D sırıtarak odama döndüm
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 11:10 am

"neler oldu Z! " dedim Zoey yatakhaneye döner dönmez
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 11:45 am

sırıtarak yatakhaneye giriyordum ki stevie''neler oldu Z!'' dedi
''ßA-RIŞ-TIK!! dedim sırıtırak
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 11:57 am

Bu süper Z. Ama hala sevgililerin birden fazla.Üstelik bizim bir tane bile yokken dedim ikizlere ve Damien'a bakıp iç çekerek
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:04 pm

''birden çok sevgilinin iyi birşey deil hatta berbat birşey bunu biliyorsunuz hem stevie senin Drewin Damienın Jacki ikizlerin Cole Clifton ve TJ. Howkins ı varr'' dedim
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:06 pm

Drew ismini duyunca yüzüm pembeleşmişti
"Hey zoey bu geceki ritüeli kaçırcaz!!"
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 1:36 pm

''ahh tamamen unutmuşum hemen kıyafetlerimizi deiştirip habi salonunda buluşalım Damien sen okaliptus ve adaçayı bulabilir misin?''dedim
''tabiki merak etme Zo!'' dedi
''tamm'' dedim ve herkez odalarına gitti ikizlerin bize aldığı elbiseleri giydik bnmki siyah dizlerime kadar uzanan uçlarında kırmızı boncukları olan çok hoş bir elbiseydi. stevie ile hobi salonuna gittik herkez gelmişti damien,stevie ve ikizler hemn yerlerine geçtiler jack e müziği başlatması için işaret verdim ve müzikle beraber çemberin içinde dolaşmaya başladım müzik bittiğinde nefes nefeseydim
''Karanlık Kızlar ve Erkekler Dolunay Ritüeline Hoş Geldiniz! ''dedim Herkez''Uğurlar Olsun''dedi
Kararlı adımlarla Damienin yanına gittim Çemberi oluştururken ilk davet edilen ve ayin kapatılırken ilk gönderilen element havaydı.Gülümsedim oda heyecanla bana gülümsedi
''Çemberimize ilk olarak havayı davet ediyorum ve bizi içgörü rüzgarlarıyla korumasını rica ediyorum.Hava bana gel!''
çakmağı Damien'in mumuna değdirdiğim anda ikimizde,saçlarımızı havalandıran rüzgarın ortasında kaldık.Bununla birlikte mum hemen tutuşmuştu .gülümseyerek Shaunee nin yanına gittim oda bna gülümseyerek yanıt verdi.
''Ateş elementini çemberimize davet ediyor ve ondan kudret ve tutkunun ışığıyla parıl parıl yanmasını ,bizi koruma ve yardım bahşetmesini diliyorum.Ateş bana gel!''
Çakmağımın ucunu,Shaunee'nin tuttuğu kırmızı muma uzattım ama daha ben dokunmadan,kandil,kırmızı mumun içinde durduğu cam kabı ağzından dışarı taşacak bir alevle parladı.
Erin'in yanına sağ tarafa doğru yürüdüm.
''Suyu bu çembere davet ediyor ve bizi gizem ve görkem okyanuslarıyla korumasını ,bizi,yağmurunun çimleri ve ağaçları beslediği gibi,beslemesini diliyorum.Su,bana gel!''
Erin'in mavi mumunu yaktım;çok tuhaftı.Birden bir göl kıyısına taşınıvermişim gibi hissettim. Kokusunu alıyor,serinliğini tenimde hissediyordum.
Stevie Rae'ye doğru yürüdüm.ßana kocaman bir gülümsemeyle baktı.
''Toprağı çembere davet ediyorum.ßizi taşın gücü ve başaklarla kaplı toprağın zenginliğiyle korumasını rica ediyorum.Toprak,bana gel!'' Yeşil mumu tutuşturdum ve kendimi çayır kokularının, kuş seslerinin ve çiçeklerin ortasında buldum
''Ve son olarak,ruhu çemberimize davet ediyorum ve bize,Karanlık Kızlar ve Erkekler'in doğru yoldan sapmamasını sağlayacak öngörü ve gerçeği getirmesini diliyorum.Ruh,bana gel!'' Mumu yaktım.Alevi Shaunee'ninkinden bile daha parlaktı okaliptus ve adaçayı demetini aldım Onu ruh mumu ile tutuşturdum ve bir süre yanmasını bekledikten sonra, üfleyerek söndürdüm. Çembere döndüm ve konuşmamı yapmaya başlıyacaktım kii...

zoey_erik_sena

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:24 am

içeriye ERİK grmşti tanrım o an kalbm çk hıslı atmaya başlamıştı gerçektn bu okuldan ayrılmayıp profesör olmasına o kdr çk seviniyrdm ki bi an eriki szm onnda gzleri bnden ayrılmıyrdu.
erike harika grndüünü sylercesine ona gz kırptım
eric'' bu gece ve her zmn olduğu gibi seni izlemeye geldm z''dedi
ağzım kulaklarıma varmış gibi hssettm
erickin mükemmel sesi bir müziğe karışmıştı ve o anda bylenmiş gibi olmştum

''seni izlemştm tm gece anlamadığm bişeyler var sende anlayamıyor çözemyorum seni ama tk bldğmi sandığm sennde bni seviyor olmandı '' dedi ve szü ban a bırakmştı
yanmdan geçerkn ''zo acil snnle knşmamz llazm işin btnce senii bahçede bekliyr olacağm'' dedm
zoey_erik_sena

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:25 am

arkdşlar msajı alır almaz yazmaya başladm bn erik i cnlandırıcm hadi dvm edelm
Blair

Blair

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 6:20 pm

Mira_Gam demiş ki:
erin yani bana o teklif edildi

cnm bnm yerimi alabilirsin ben çok sık gremiorum n yzıkki ...
öss malumnz hpinzden de çok özr dliorum ... (: (:
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 8:53 pm

Blair demiş ki:
Mira_Gam demiş ki:
erin yani bana o teklif edildi

cnm bnm yerimi alabilirsin ben çok sık gremiorum n yzıkki ...
öss malumnz hpinzden de çok özr dliorum ... (: (:

saol cnm Smile şimdiden iyi çalışmalar
**wampire**

**wampire**

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:10 am

sana başarılar diliyorum blair.

ve oyunda erin i artık mira_gam canlandıracaktır
Heath__

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:31 am

Kızlar ben en son yazılan hikayeyi anlayamadım çok karışık olmuş.Biraz daha açarmısınız?
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 12:21 pm

arkadaşlarım hikayeyi en son devam ettiren arkadaş(zoey_erik_sena) yanlış yazmış sanırım çnkü müzikle dans etme olayı v.s geçmiş zaten, yanlış devam etmiş arkadaş
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 12:58 pm

evet arkadaşlar bende anlayamadım tam olarak
aleyna su

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 6:25 pm

ben de anlayamadım bu ne?
aleyna su

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 6:26 pm

ben zoey olayım mi?confused Embarassed lütfen
Aphrodite*

Aphrodite*

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:18 am

ben stark olmak istiyoyumm Very Happy
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
Stevie Johnson

Stevie Johnson

MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr   Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 11:29 pm

Ben James Stark oliyimi lütfen Very Happy
http://geceeviserisi.org/ucp.php?sid=ced9d12d11bc09244c103df8b56

Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Gece Evi Profesörleri..
» Gece Evi Kuralları
» Alacakaranlık/Gece Evi
» gece evi serisinin ... yapılsın.
» Gece Evi Serisi için; Tanrıça Nyx