Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Stevie Rae Johnson

+10
amaril
aleyna su
hale-nicole
Courtney Love
vampire43
heath-muge
Heath__
Blair
ilosh+
MysTeRiouS MeLoDy
14 posters
YazarMesaj
MysTeRiouS MeLoDy

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 2:10 pm

Stevie Rae Zoey'in Gece Evi'ndeki oda arkadaşıdır.Gece Evi ile ilgili bir çok konuda Zoey'e yardımcı olur ve yol göstericiliğiyle onu yönlendirir.Aynı zamanda empatik yönüyle Zoey'in gönlünü kazanıp en iyi arkadaşlar olmalarını sağlar.Dar pantolonunu, kovboy kızı çizmelerini, Okie ile ilgili herşeyi çok sever.

En Sevdiği Kitapları

Sheila Burnford The Incredible Holiday and C.S. Lewis The Lion, The Witch, and The Wardrobe

Tv Programları

Hannah Montana, NASCAR ile ilgili herhangi bişey

Filmler

Steel Magnolias ve Harry Potter filmleri

Müzik

Kenny Chesney, Dixie Chicks, Carrie Underwood

En Sevdiği Arkadaşı

Zoey Redbird

Film Yıldızı

Rupert Grint
ilosh+

ilosh+

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 11:31 pm

bence sitedeki resmiyle en çok uyuşan kişi stevie aynı zamanda çook da şirin..
Blair

Blair

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 7:29 pm

Evet katılıroum hayalimdkie en çok uyan o ve seçimlrnden dlayı tek tebrk edebldiim kşi stevie rae
Heath__

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:28 pm

Çok tatlı bir kız seçmişler gerçekten
ilosh+

ilosh+

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:41 pm

kitapta ölünce öyle kötü biri anlatmışlar ama nasıl düşünürsem düşüniyim ben bi türlü yakıştıramadım ona o kötü rolu çünkü çok tatlı Razz
heath-muge

heath-muge

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 4:14 pm

Tam kitapta anlatıldığı gibi çok şirin. flower
vampire43

vampire43

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:35 pm

kız çok şeker ya.o öldüğünde çok üzüldüm gerçekten..
Courtney Love

Courtney Love

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 5:45 pm

biliyorum abartma gibi ama gerçekten o öldüğünde ağladım yani hem çok iyi bir arkadaştı hmde çok şirin bir kızdı ya Very Happy sonra tabi geri döndü bn çok sevindim. ölürken bide zoey e annem sana da kurabiye yapar diyo ya uff gerçekten çok üzülmüştm.
hale-nicole

hale-nicole

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 1:03 pm

çok şiirin tipi en uygun karaketer ama zoeyi çok büyük gösteriyooo filmde stewie rae onun kızı gibi gözükürrr bence lol!
aleyna su

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:27 pm

bence de steve rea çok tatlı ve yerinde olmuş ama bence saçları daha kısa ve dövmesi kan kırmızı olmalıydı ama evet zoeyin çocuğu gibi duracak Smile
amaril

amaril

Nerden : denizin mavisinin ormanın yeşilinin birbirine karıştığı , hem vahşi hem sakin, yeri delecekmiş gibi yağmurları sel olup taşan, güneşle yıkanmış çimenleri zümrüt rengine bürünen bir yerden, TRABZON'dan !!! I LOVE YOU JACK !!!!!!

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 4:45 pm

stevi rae Smile benim en secdiğim karakter . bence çok iyi bir yüksek rahibe . Zoeyin çok eşliliğini sevmiyorum ve çok emir veren bir tarzı var.bazen stevie rae ye de emir vermeye çalışıyor. O zaman sinir oluyorum. Şhsen ben stevie rea nın yerinde olsaydım. izin vermezdim
munomi

munomi

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:12 pm

belki bana inanmayabilirsiniz ama stevie rae öldüğünde benim en yakın arkadaşım ölmüş gibi üzüldüm. Gerçekten çok tatlı bi kız şu an serinin 3. kitabındayım ve herşey çok karşık ama inşallah o geri döner zoeyin ona ihtiyacı var gibi gözüküyo.... Sad Very Happy
munomi

munomi

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:13 pm

lütfen biri söylesin çatlamak üzereyim meraktan stevie rea geri dönücek miiii???? Shocked
amaril

amaril

Nerden : denizin mavisinin ormanın yeşilinin birbirine karıştığı , hem vahşi hem sakin, yeri delecekmiş gibi yağmurları sel olup taşan, güneşle yıkanmış çimenleri zümrüt rengine bürünen bir yerden, TRABZON'dan !!! I LOVE YOU JACK !!!!!!

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:59 pm

imzama bak canım anlarsın Very Happy
bRfn

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:35 pm

stevie rae Sad Öldüğünde gerçekten üzüldmm.. Zoey içn gercekten kötü bi durumduuu :/ ama Ölümden döndüğü içn sevndm gerçi afrodit'in işareti yok oldu ona biraz bozuldm ama olsn:)
zaqqum

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 1:09 pm

geçek ismini bilen ?
Stevie Johnson

Stevie Johnson

Stevie Rae Johnson Empty
MesajKonu: Geri: Stevie Rae Johnson   Stevie Rae Johnson Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 11:07 pm

Çok tatlı bir kız yaa
http://geceeviserisi.org/ucp.php?sid=ced9d12d11bc09244c103df8b56

Stevie Rae Johnson
1 sayfadaki 1 sayfası