Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aphrodite Lafont

3 posters
YazarMesaj
MysTeRiouS MeLoDy

Aphrodite Lafont Empty
MesajKonu: Aphrodite Lafont   Aphrodite Lafont Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 1:43 pm

Afrodit Karanlık Kızlar'ın eski lideridir ve Gece Evi'ndeki çaylakları kontrolü altında tutmaya alışmıştır.Sonra Zoey görünmüştür.İlk başta ikisi düşmandır, fakat Gece Evi'nde her zamanki gibi bazı şeyler göründüğü gibi nadiren gerçekleşen olaylara ev sahipliği yapabilir. Ve Afrodit şimdi bir dosttur. En azından şimdilik...

En Sevdiği Kitaplar

Lauren Weisberger - The Devil Wears Prada ve Helen Fielding'in Bridget Jones kitapları

Tv Programları

Gossip Girl, Sex and The City, What Not To Wear ( British Version)

Filmler

Ben eğer oyuncuları gerçekten ateşli erkeklerse o filmlerden hoşlanırım ve bir de çok gülünç sessizliği olmayanlardan çünkü onlar bana göre çok rahatsız edici ve bende mide bulantısına sebep oluyor.

Müzik

Natasha Bedingfield, Justin Timberlake, Fergie

En İyi Arkadaş

Bu da bi soru mu? Bi erkek arkadaşa ihtiyacım varmış gibi mi?

Film Yıldızı

Michael Rosenbaum - Aslında onu istemiyorum, ben gerçek anlamda Lex Luthor'u istiyorum.
aleyna su

Aphrodite Lafont Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodite Lafont   Aphrodite Lafont Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:30 pm

tanrım ben bu kızla ruh ikiziyim aynı düşünceler süper ya
bRfn

Aphrodite Lafont Empty
MesajKonu: Geri: Aphrodite Lafont   Aphrodite Lafont Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 8:36 pm

Bu kız bu kadar lant biri olmasa bensıyors derdm:D ama aslında onunda içnde iyilik yatıo kitapda ilerledikçe bunu anladm.Very Happy Müzik zevklerimz aynııı Smile paylaşm içn saoll

Aphrodite Lafont
1 sayfadaki 1 sayfası