Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:

+28
aleyna su
Zoey & Erik
w@mqir€crin
güzel_iset
nyx_mel
grupkaya
-erin-
qsd
heath-muge
asi..5876
GECE EVİ vS aLACAKARANLIK
ßéLL~
Spec
Mira_Gam
kertenkele
zoey_erik_sena
aychina
redbird
Zoey-Redbird
stevie_rae
EriN**
Sağanak
NazEfron.
ZoeY
zoey_kızılkuş
erin_fragile**
LoVevampSs
müge.edward
32 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
müge.edward

müge.edward

Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Empty
MesajKonu: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 4:11 pm

Arkadaşlar biliyoruz ki Zoey bi kararsızlık içinde kimi daha çok sevdiğini bit türlü anlayamıyor (:
Siz olsaydınız kimi seçerdiniz confused
Sevdiği için kanını emmesine izin veren Heath mı?
Yoksa hiç bir sorun yaşamadan birlikte olacağı Erik mi?
Yoksa Loren mi?
LoVevampSs

LoVevampSs

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 6:21 pm

bence heathi seçmeli. bana göre imkansız aşklar hep daha güzeldir. I love you
erin_fragile**

erin_fragile**

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 1:44 am

Bence Zoey hibirini haketmiyor...

Ama ben olsaydım Jack'ı seçerdim ahhh.. keşke gay olamasaydı Rolling Eyes

Herneyse ama illaki biriin seçsin diorsanız?Very Happy
Bence Erik olmamalı
Ama Heath onu her ne kadar sevsede sonuçta damgalandığı için değil mi?
En yisi Loren diycem ama...?
Oda sanırım Neferet'in sevgilisiyiş benim daha seçilmişi alma fırsatım olmadı ama :S
zoey_kızılkuş

zoey_kızılkuş

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 6:19 pm

bnce heathi seçmeli Very Happy
müge.edward

müge.edward

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 7:38 pm

Ne yalan söyliyim bencede Heathi seçmeli ama katılıyorum hiçbirini haketmşyo ama Very Happy
Birini seçicekse o heath olmalı çok şeker ve sevimli geliyo bana Very Happy
erin_fragile**

erin_fragile**

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 5:30 pm

Ve alkolik ama Very Happy
Bence Zoey'i en çok hakedende Very Happy Heath(bence Very Happy)
ZoeY

ZoeY

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:44 pm

Hayır bence Erik'i seçmeli:D
En iisi o Heath damgalandığı için onu seviodu Loren muhbir:D
Erik bence..Sanırm vahşide Erikle olan işler daha da karışıomuş ama
NazEfron.

NazEfron.

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:08 pm

Vahşi'de seçebileceği kimse kalmayacak ne yazikki.Ben Loren'e bitiyordum ama öldü Crying or Very sad
Sağanak

Sağanak

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:14 pm

Erik'e bi türlü ısınamadım. Hiç samimi görünmüyor. Heath en iyisi bence çok içten bişey Very Happy
EriN**

EriN**

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:20 pm

bence erikle beraber olmalıydı heath ile zoey artık çok farklı o yüzdden heath olmaz lorenide oldun olası sevmiyorum zaten zoeye yaptılarından sonra Very Happy
en iyisi erik gerçekten sadece onunla beraber olmsaydı çoğu sorun yaşanmayacaktı Very Happy
stevie_rae

stevie_rae

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 2:20 pm

Bence Heath'i seçmeli.Hem sadece damgalandığı için sevmiyo onu ilk okuldan beri seviyomuş =)
Zoey-Redbird

Zoey-Redbird

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 4:44 pm

bnce erikle bereber olmalı. çünkü:heath damgalndığı için böle davranıo. zaten lorenda neferetle zoeye oyun oynadılar ama erik onu gerçekten sevio. bnce erikle çıkmalı.
http://www.geceevi.com
redbird

redbird

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 6:18 pm

valla benm bile kafam karışık zoeye acıyorum rabbit heathle olanlar çok sevmli:Dçok sıradan:)ama erik bi rock star gibi bişi:Diçeri girince kalbm deliye dönüo:Dayy off:D:D
aychina

aychina

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 12:27 pm

bence erik Very Happy çünkü
heath onu sadece damgalandığı için seviyo
loren zaten neferet istediği için ilgi gösteriyo
zoey_erik_sena

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 2:57 pm

bnce kesinlikle ERİK . tmm heath le ilkokul zanından beri tanışıyolar ama heat zoey kanını vermese zoey ve heatle arasındaki herşey çoktan biterdi loren ztn öldü ve zoeyi hç sevmemiş yani ERİK gerçekten zoeyi seviyodu siz onn yernde olsaydnz zoeyle lorenı o şekilde grsenz nasl bi tepki verirdnz bn zoeye gerçekten acıdım ERİKle ayrıldıklarında ağlamıştım
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:28 pm

only loren
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:30 pm

ha arklar loren de stevi rae gibi dirilio mu dirilip eski haline dönerse süper olur
kertenkele

kertenkele

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 5:55 pm

erik iyidir diğerlerini at çöpe=)
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 5:59 pm

iyi çocuk falan ama bi insanı öle işletmekte herkesin harcı değil loren de stevie rae gibi yeniden vampir olsa kitap çok fena sarmaz mı?
kertenkele

kertenkele

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:00 pm

yok yaa lorene iyi oldu sevemedim o herifi bi türlü gelmesin geri fln:P
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:10 pm

gelsin çarşı karışsın işte zoeyla karşı karşıya gelince ne diycek ti acayip merak ediyorum bi şey diyemeden öldü gitti
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:12 pm

ha bu arada sorumu lütfen cevaplayın loren de stevie rae gibi canavara dönücek mi öle bi şeye işte?
kertenkele

kertenkele

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:16 pm

walla sorunun cevabını bilmiyorum ama senin dedigin gibi olursa belki biraz eglenceliolabilir lorenin dönmesi
loren
Misafir

MesajKonu: asd   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 6:38 pm

kitabın ülkemizde fazla fanı olmadığından net bi bilgi alamadım ama lorenin tekrar dirileceği gibi bi şeyi bi yerden duymuş gibiyim ondan sordum bu soruyu ayrıca neden erik değil onuda açıklayayım erik,zoey heath le buluşmaya giderken yanında olmalıydı hiç bi şey yapmadı ayrıca loren zoey'u bastı ve dönüp gitti loren de elini kolunu sallaya gitti en azından lorenin karşısına dikilip sorgu sual çekmeliydi isterse loren dünyanın kralı olsun bunu yapmalıydı
Mira_Gam

Mira_Gam

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:   Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (: Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:09 pm

vahşi ve av'ı okuyanlardan bildiğim kadarıyla lorenın tekrardan dirilmesi gibi bi konu yok ve üzülerek(aslında sevinerek) erik sevenlerine duyurmak istiyorum av'da zoey ile erik in arası açılıyomuş veee artık bi stark hayranı olarak gururla söylüyorum zoey starka ilgi duymaya başlıyomuş epeyce...... cheers cheers cheers cheers cheers

Arkadaşlar sizce zoey kimi seçmeli (:
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» ZOEY KİMİ SEÇMELİ?
» ZOEY KİMİ SEÇMELİ?
» Zoey Kızılkuş
» Sizce Nyx Rolünü Kim Oynamalı?
» Sizce tek kişi mi daha kolay kitap yazar iki kişi mi??