Gece Evi Serisi Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Serisi Buluşma Noktası

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

p.c cast film ile ilgili röportajı

YazarMesaj
esra kızılkuş

p.c cast film ile ilgili röportajı Empty
MesajKonu: p.c cast film ile ilgili röportajı   p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 9:30 pm

P.C. Cast ile film hakkında röportaj

deepsimrno 21.04.2010 tarihinde saat 18:35 sularında demiş ki;
1.Evet, seri film için seçildi. Aslında bir süre önce Michael Birnbaum tarafından Empire Pictures’da kararlaştırılmıştı. O işaret’i film yapmak için çok uğraşıyor şimdi.

2.Bundan memnunum ve Michael’a güveniyorum. Yani, hayır, ben filmin berbat bir hale geleceğini düşünmüyorum. Rahatlayın çocuklar. O iyi olacak.

3.Oyuncu seçmeleriyle ilgili ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Bu Michael’in uzmanlık alanıdır. Eğer o oyuncu seçmelerini başlatırsa, ben bunu blog’uma yazacağım. Fotolar ve benzerleri bana e-mail olarak geliyor. Bunlar filmin bir parçası olmak için yardımcı olmayacak. Eğer ben bir parçası olursam, çok şanslı olacağım. Evet! Ben sadece yazarım.

4.Hayır, size Michael için iletişim bilgileri veremem. Google’ı deneyin.

5.Hayır, ben senaryoya dâhil değilim. Evet, uzun yazdım. Adı Kent Dalian ve ona tamamen inanıyorum. O benim kitaplardaki korkutucu işleri film içinde çeviriyor. Hayır, onun iletişim bilgilerini veremiyorum.

6.Aslında ben gerçekten filmin ne zaman gösterime gireceğini bilmiyorum. O henüz bir film değil, çocuklar, yani sadece biraz sabır. Bazı şeyler aceleye gelmezse eğer benim gerçekten harika bir filmim olacak. Bunun hakkında hiçbir kontrole sahip değilim. Ama Michael’in bu tür şeyler hakkında çok iyi fikirleri var ve ben böyle bir yönetmenle bu filmi çekeceğimden çok memnunum.

Şimdi, oturalım ve neler olacak bakalım. Eğer bütün bunlar başarısız olursa, siz, Kent, Kristen ve ben biraz tereyağlı patlamış mısır yiyeceğiz ve o ya korkulu ve maceralı olacak (Avatar gibi) ya da histerik bir şekilde hıçkırarak ağlayacağız. (Dean Koontz’un korkutucu kitabı WATCHERS’ın üzgün versiyonu gibi) Şahsen ben ellerimi avatar karşılaştırması için çapraz tutuyorum.

p.c cast film ile ilgili röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» P.C. Cast Kimdir?
» Kristin Cast Kimdir?
» Erik Night
» 7. KİTAP BURNED(YANMIŞ)
» FİLM ÇEKİLSE VE SİZE ROL VERİLSE?