Gece Evi Serisi Buluşma Noktası - 

Kitap Özetleri, Çeviriler, Yazarlar Hakkında Bilgiler..Gece Evi Serisi Fanıysanız İşte Burası Sizin Yeriniz.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gece Evi Serisini Canlandıralımmm...!!!!oyun başlamıştırrr
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 11:29 pm tarafından Stevie Johnson

» Sizce Nyx Rolünü Kim Oynamalı?
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 11:15 pm tarafından Stevie Johnson

» Stevie Rae Johnson
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 11:07 pm tarafından Stevie Johnson

» üsttekinin söylediği ismi çocuğuna koyar mısın?
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:16 pm tarafından nyx_mel

» Üç Harf Oyunu
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:53 pm tarafından nyx_mel

» Forum Klasiği ßommmm
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:51 pm tarafından nyx_mel

» Şu An Hiç Düşünmeden Aklına Gelen İlk Kelimeleri Söyle
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:51 pm tarafından nyx_mel

» ßu isim neyin oluyor?
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:46 pm tarafından nyx_mel

» İşaret 11. BöLüm
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:25 am tarafından Aphrodite*

Ortaklar
bedava forum
p.c cast film ile ilgili röportajı
p.c cast film ile ilgili röportajı Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 9:30 pm tarafından esra kızılkuş
P.C. Cast ile film hakkında röportaj

deepsimrno 21.04.2010 tarihinde saat 18:35 sularında demiş ki;
1.Evet, seri film için seçildi. Aslında bir süre önce Michael Birnbaum tarafından Empire Pictures’da kararlaştırılmıştı. O işaret’i film yapmak için çok uğraşıyor şimdi.

2.Bundan memnunum ve Michael’a güveniyorum. Yani, hayır, ben filmin berbat bir hale geleceğini düşünmüyorum. Rahatlayın çocuklar. O iyi olacak.

3.Oyuncu seçmeleriyle ilgili ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Bu Michael’in uzmanlık alanıdır. Eğer o oyuncu seçmelerini başlatırsa, ben bunu blog’uma yazacağım. Fotolar ve benzerleri bana e-mail olarak geliyor. Bunlar filmin bir parçası olmak için yardımcı olmayacak. Eğer ben bir parçası olursam, çok şanslı olacağım. Evet! Ben sadece yazarım.

4.Hayır, size Michael için iletişim bilgileri veremem. Google’ı deneyin.

5.Hayır, ben senaryoya dâhil değilim. Evet, uzun yazdım. Adı Kent Dalian ve ona tamamen inanıyorum. O benim kitaplardaki korkutucu işleri film içinde çeviriyor. Hayır, onun iletişim bilgilerini veremiyorum.

6.Aslında ben gerçekten filmin ne zaman gösterime gireceğini bilmiyorum. O henüz bir film değil, çocuklar, yani sadece biraz sabır. Bazı şeyler aceleye gelmezse eğer benim gerçekten harika bir filmim olacak. Bunun hakkında hiçbir kontrole sahip değilim. Ama Michael’in bu tür şeyler hakkında çok iyi fikirleri var ve ben böyle bir yönetmenle bu filmi çekeceğimden çok memnunum.

Şimdi, oturalım ve neler olacak bakalım. Eğer bütün bunlar başarısız olursa, siz, Kent, Kristen ve ben biraz tereyağlı patlamış mısır yiyeceğiz ve o ya korkulu ve maceralı olacak (Avatar gibi) ya da histerik bir şekilde hıçkırarak ağlayacağız. (Dean Koontz’un korkutucu kitabı WATCHERS’ın üzgün versiyonu gibi) Şahsen ben ellerimi avatar karşılaştırması için çapraz tutuyorum.

Yorum: 0
Istatistikler
Toplam 514 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Akrep787

Kullanıcılarımız toplam 2421 mesaj attılar bunda 141 konu
Forum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 22 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:49 pm tarihinde online oldu.